Украинская телеведущая Лидия Таран родилась в семье журналистов. Будущее ведущей ТСН было предопределено, она стала студенткой факультета журналистики. В 1994 году Таран стала ведущей радиостанции «Луч». Теледива воспитывает 13-летнюю дочь Василину от шоумена Андрея Доманского. Лидия Таран активный пользователь соцсетей, часто публикует фото.

View this post on Instagram

Першу і єдину вишила своєму хлопцеві😝 тоді це ще не було мейнстрімом😉 колись їздила в іншу частину міста на етнічний гурток вишивки, і повірте - це тоді було дуже непоширене явище в Києві, краще було не казати нікому 😊 коли ми відмальовували автентичні взори-візерунки в фондах музею, то знайти тканину, а особливо нитки було практично неможливо😌 жалкую, що знаю багато, а встигла вишити так мало, а тепер немає часу і 👀 На згадку десь маю виданий альбом із відмальованими древніми сорочками 18-19 століття, і розуміння того, що все це має глибинний сенс, значення, і звичайно - це наш древній код. І спочатку я шалено нервувала, коли бачила на жінці чоловічий узор, а на маленькій дівчинці навпаки -символи парубочі🤧 але тепер розумію - вже не символи на вишиванці - а сама вишиванка - символ😀 і все, що нас єднає- робить сильнішими! А ми маємо бути сильними! Ну і красивими😊 красиві мої читачі! Хто з вас вишив бодай одну сорочку за життя? Зайду до кожного на сторінку- ❤️🖤 #деньвишиванки #вишиванка #лидиятаран #tvhostlife

A post shared by Лідія Таран Lidiya Taran (@lidiyataran) on

Так, на странице в Instagram Таран опубликовала архивное фото. 20-летняя телеведущая позирует в строгом костюме, с коротким рыжими волосами и ярким макияжем.

Популярные статьи сейчас

Унаследовала талант легендарной мамы: дочь Пугачевой и Галкина покорила публику своим пением

У Балана слюнки текут: беременная Тина Кароль в крошечном купальнике засветила свои "сокровища"

Пелин Карахан, Мерьем Узерли, Халит Эргенч и другие: как выглядят звезды сериала "Великолепный век" вне экрана

Разведенная Лидия Таран ловко закинула босые ножки, засветив главную "гордость" во всей красе

Показать еще

Примадонна засветила стройные ножки в коротких шортах: Галкину повезло

«Ну зроби обличчя простіше, бо таке тобі не пасує!😠 це я б сама собі сказала через 22 роки🙃 от ЩО мені тоді не подобалось? Колір волосся?! Зачіска?!🤪 та ні, все було в кайф і ніби в американських гірках, коли весь час набираєш висоту, бомба- ракєта 🚀 Кінець травня 1998, ми щодня в революційно новій студії тодішнього зовсім Нового каналу проводимо так звані тракти- тренувальні ефіри. Готуємось до справжніх прямих 🤓. Попереду стільки всього, мама мія😝»,- подписала фото Лидия Таран.

View this post on Instagram

- ану зроби обличчя простіше, бо таке тобі не пасує!😠 це я б сама собі сказала через 22 роки🙃 от ЩО мені тоді не подобалось? Колір волосся?! Зачіска?!🤪 та ні, все було в кайф і ніби в американських гірках, коли весь час набираєш висоту, бомба- ракєта 🚀 Кінець травня 1998, ми щодня в революційно новій студії тодішнього зовсім Нового каналу проводимо так звані тракти- тренувальні ефіри. Готуємось до справжніх прямих 🤓. Попереду стільки всього, мама мія😝 На цьому хвилину ностальгії завершено, просто прошу - посміхайтесь, друзі! Життя таке коротке і яскраве!😃 . . І так, може мені постригтись знов? Зробити карешечку? Що думаєте? 1.- так! 2 - ні! #лидиятаран #життяяскраве #новийканал #архивтв #tvhost

A post shared by Лідія Таран Lidiya Taran (@lidiyataran) on

Папина копия: Гарик Харламов обнародовал фото подросшей дочери от Кристины Асмус

Поклонники восхитились архивным фото и отметили, что Лидия Таран выглядела просто очаровательно.

Даже стала более женственной. Мой вердикт- на стригись🥰 волосы украшают девочку,
Оооо! Які ж кльовезні часи), Дуже вам гарно з такою зачіскою, можна спробувати, потрібно щось інколи змінювати, спробуйте❤️, Дуже гарна!🌺 але волосся- це багатство😉 , тим паче що гарно i зараз 🌼, Красавица!!!!! ❤️❤️❤️❤️,- отметили пользователи Сети.

Читай также о том, что на странице в Instagram Лидия Таран обнародовала общий кадр с Василиной, на котором обе позировали в цветочных платьях.

Смотри виде по теме:

Больше интересных материалов можно прочитать на clutch.ua.

Подписывайтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн и Клатч Старс.

 

 

Еще редакция Сlutch cоветует прочитать:

  1. "Кухар – молодец, тонко затроллила Фреймут": в Сети раскритиковали звездный батл на "Танцях з зірками" (видео).

  2. Настя Каменских с удлиненным каре надела прозрачное платье и вышла на сцену, засветив, от чего без ума Потап (ФОТО).

  3. Начала нуждаться? Андрей Малахов рассказал, как ему позвонила больная Анастасия Заворотнюк с важной просьбой.

  4. Как новая технология pH Balance одновременно заботится о коже головы и волосах? Узнай подробности.

  5. Флеболог о венах на руках, сосудистых звездочках и методах лечения варикоза. Необходимо знать каждой женщине.