44-летняя украинская телеведущая Маричка Падалко недавно объявила о том, что тест на коронавирус дал положительный результат. Но недавно она решила поделиться, что угроза миновала и ее болезнь прошла.

Сейчас таким короны не дают: как выглядела самая первая "Мисс-Вселенная" (ФОТО)

View this post on Instagram

#covid19 Я і двоє моїх дітей захворіли на коронавірус. Син вже здоровий і активний. Ми зі старшою донькою потроху одужуємо. Чоловік і молодша донька не заразилися. За останні два тижні в мене накопичилося багато особистого досвіду через тісний контакт з COVID-19. Я спробувала його систематизувати. І, можливо, комусь він стане в нагоді. ЯК МИ ЙОГО ВИЯВИЛИ І ЯКІ БУЛИ СИМПТОМИ Наприкінці липня наш 13-річний син повернувся з «горлом» з футбольних зборів у Вінниці. Відіспався (він завжди після зборів багато спить, тому ми нічого не запідозрили), попив багато чаю і повернувся до тренувань. Пізніше на горло поскаржилася його сестра (11 р). За кілька днів вона почала сильно кашляти, і я повезла її до найближчої клініки за містом. Діагностували абструктивний бронхіт, призначили інгаляції. Здали ПЛР-тест за моїм наполяганням, бо симптоматично це поки не виглядало лікарям як коронавірус, осоливо через те, все літо дитина бевилазно прожила на дачі. Поки ми чекали на результат аналізу, Маша майже одужала, але за п’ять днів - стрімкій підйом температури до 40,3 і посилення кашлю. Повертаємося до клініки, там тепер підозрюють лівосторонню пневмонію і відправляють на КТ. Я вже на той момент не виходжу на роботу через побоювання, що вдома COVID і повідомляю про підозру свої «контакти», хоча цей діагноз досі ми не знаємо. Коли нарешті прийшов результат тестування доньки і підтвердив COVID-19, перші симптоми почала відчувати я. Знов таки «горло». І ще я багато і неконтрольовано спала. Так миттєво і надовго відключатися можна лише напочатку вагітності. Температура невисока 37,4. Але при моїх стабільних 35,8 - це відчувалося і без термометра. Коли приїхали до мене робити ПЛР-тест, я вже кашляла, було відчуття «стороннього тупого предмета» в грудях, горіло і дуже боліло постійно обличчя. Але наступного дня прийшов «негативний», як не дивно, результат ПЛР-тесту. А лікарі вже діагностували бронхіт і відправили із підозрою на пневмонію на КТ. Одночасно, взяли ІФА-тест на імуноглобуліни igM - це антитіла, що з’являються в розпал хвороби. Аналіз крові їх виявив, але в недостатній кількості для підтвердження діагнозу. Далі за фото і за посиланням у профілі

A post shared by Марічка Падалко (@marichkapadalko) on

Популярные статьи сейчас

Эксперты раскрыли правду о пластических операциях Кейт Миддлтон и Меган Маркл (ФОТО)

От прежней Хюррем не осталось и следа: Мерьем Узерли похудела и изменилась до неузнаваемости

Посреди сцены сорвала парик: безумная выходка Аллы Пугачевой ошеломила народ (ФОТО)

Ее хотят все: Жена Павла Воли из Comedy Club едва уместила «спелые дыньки» в крошечном топе из кожи – это нужно видеть!

Показать еще

А позади утюг: поклонники актрисы «Великолепного века», которая сыграла Изабеллу Фортуну не могут поверить, что она стала домохозяйкой (ФОТО)

1 сентября, в День знаний, Маричка Падалко написала в своем профиле в Instagram: "Получила контрольный отрицательный ПЦР-тест на COVID-19 и отвела с Егором Соболевым младшего ребенка в школу. Особое чувство благодарности судьбе за простые вещи, которые раньше воспринимались за данность - ходить с детьми в школу и быть здоровым. Кстати, хороший «коронавирусный» лайфхак - если Вы уже публично сообщили, что заболели COVID-19, очень важно сообщить, что Вы уже официально выздоровели? Почувствовала это на собственной шкуре, когда мое появление среди людей вызывает легкую панику, и я понимаю почему. Поэтому теперь очень хочется повесить на грудь табличку «здоровая». Катя - единственный наш ребенок, у которого сегодня началось обучение. И хотя сегодня ей исполнилось 10 лет, за карантин меня дважды спросили, в который она ходит детский сад - один раз коллеги, когда она пришла в ньюзруме, другой раз - недавно врачи, когда брали анализ. Знаете почему? Потому что она до сих пор светится тем внутренним светом, доверием и восторгом миром, которое бывает только у маленьких детей и которое со временем теряется".

View this post on Instagram

Отримала контрольний негативний ПЛР-тест на COVID-19 і відвела з @iegorsoboliev молодшу дитину до школи. Особливе відчуття вдячності долі за прості речі, які раніше сприймались за даність - ходити з дітьми до школи і бути здоровою. До речі, корисний «коронавірусний» лайфхак - якщо Ви вже публічно повідомили, що захворіли на COVID-19, дуже важливо повідомити, що Ви вже офіційно одужали😀. Відчула це на власній шкірі, коли моя поява серед людей викликає легку паніку, і я розумію чому. Тому тепер дуже хочеться повісити на груди табличку «здорова»). Катя - єдина наша дитина, в якої сьогодні розпочалося навчання. І хоча сьогодні їй виповнилося 10 років, за карантин мене двічі запитали, в який вона ходить дитячий садок - один раз колеги, коли вона прийшла в ньюзрумі, інший раз - нещодавно лікарі, коли брали аналіз. Знаєте чому? Бо вона досі світиться тим внутрішнім світлом, довірою і захопленням світом, яке буває лише у маленьких дітей і яке з часом втрачається. За ці роки запитання про таких «Катрусь», які я сподіваюся побачили світ, було найпоширенішим з особистих тем, на які мені писали люди в пошту. Знаєте чому)? Тому що батьки, в першу чергу мами, дуже бояться «третіх» дітей. «Других» ще ні, «четвертих» вже ні). І мені, як мамі трьох погодок, завжди хотілося таких розгублених «новиною» жінок підтримати особисто добрим словом. І я сподіваюся, що в них все вийшло! Хіба можуть не народжуватися такі Каті❤️

A post shared by Марічка Падалко (@marichkapadalko) on

Девушку изуродовали серной кислотой, но после операции она стала еще красивее (ФОТО)

Телеведущей писали в комментариях: "Поздравление вам! Легкого обучения. А сколько времени у вас был этот ковид? Недели 2?", "Поздравляю! Пусть в школу всегда идет с хорошим настроением и большим желанием! Удачи. Хороших друзей. Крепкого здоровья. Пусть везет", "Здоровья Вам и всей Вашей семье".

Смотри видео по теме: 

Больше интересных материалов читай на Clutch.ua

Подписывайтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн

 

Еще редакция Сlutch cоветует прочитать:

  1. Эрика Герцег в облегающем платье продемонстрировала стройные ножки. Меладзе в восхищении от своей бывшей.

  2. Красотка Хюррем из "Великолепного века" похвасталась роскошной фигурой в платье. Сам Сулейман не устоял бы.

  3. Роскошная блондинка Таюне... жена Винника похвасталась стройными ножками в сетчатых чулках.

  4. Победившая рак Алла Мазур показала фото без парика: как 55-летняя ведущая ТСН выглядит сейчас.

  5. Аллерголог Майя Руселевич рассказала, существуют ли "уколы от амброзии". Ты будешь удивлена.