Український плавець Денис Силантьєв з дружиною Інною стали учасниками нового проекту СТБЕксперименти. Тема першого випуску – взаємини між чоловіком і жінкою. Зіркова пара перевірила на собі поширений стереотип – чи правда, що чоловіки водять автомобіль краще за жінок. Результат ми дізнаємося сьогодні, 8 травня, на каналі СТБ, а поки – розпитали Інну про секрети щасливого шлюбу і компроміси в сімейному житті.

Поділіться своїми відчуттями від участі в проекті. Було цікаво дізнатися, хто водить машину краще: чоловік чи жінка?

Я прийшла до висновку, що жінки їздять акуратніше, але чоловіки – більш якісно. Чоловіча рука до водіння, мені здається, більш наближена. Ми, жінки, звикли відчувати все серцем, а на дорозі потрібно розташовувати розумом. Тут потрібні навички і уважність.

Як би дивно не звучало, ми акуратно їздимо, але неуважно: якщо впаде вія – поправимо, якщо потрібно – можемо підфарбуватися на світлофорі. Це те, що не дозволяють себе чоловіки. У них логіка більш прямолінійна, це і допомагає краще орієнтуватися на дорозі. Але це особисто мій висновок.

Денис був упевнений у своїй перемозі, а яких результатів ви очікували?

Я в житті багато в чому лідер, як і чоловік. Денис не любить, коли я за кермом: як я себе веду на світлофорі, як часто відволікаюся, він знаходить недоліки. А ось дівчатка, яких часто вожу, в захваті від моєї їзди.

Популярні новини зараз

Ольга Фреймут показала романтику зі своїм чоловіком Володимиром Локотко:" як ви схожі " (ФОТО)

На тлі хвороби: співачка Камалія повідомила про радісне поповнення в родині-» ось-ось будуть ще малюки " (ФОТО)

«Розмір 5-й, не менше»: Тетяна Денисова з «Танцюють всі» вивалила величезні «диньки» на очах тисяч людей – дуже гаряче

Її хочуть усі: Дружина Павла Волі з Comedy Club ледь вмістила «стиглі диньки» в крихітному топі зі шкіри - це потрібно бачити!

Показати ще

Тому мені дуже хочеться «зробити» чоловіка» (посміхається — прим.ред.). Він завжди змагається з усіма за життя, він – людина-переможець. Навіть його прізвище – Силантьєв – від слова сила, Денис звик перемагати. Я їжджу, напевно, близько 17 років, і чоловік десь так. Хто ж з нас переміг – побачите сьогодні.

Виходить, у ваших стосунках два лідера. Як знаходьте компроміси?

Це складно. Я йому завжди поступаюся, намагаюся щось зробити по-своєму, але піднести як «смачний пиріжок», щоб він його проковтнув. Денис любить будинку ідеальний порядок. У нас є собачка – мексиканська гола – вона дуже натренована, але шкідлива, як людина. Взимку білий, як свинка, влітку – чорний, як мулат.

Він часто робить шкоду. Наприклад, з-за того, що ми залишаємо його будинку одного, заходить в гардеробну і всі речі викидає на підлогу, дістаючи до третьої полиці! З-за того, що я його не лаю, він шкодить тільки чоловікові. Мої речі не зачіпає, тільки речі чоловіка, Денис дуже злиться (сміється — прим.ред.).

По жіночій логіці ми розуміємо, що ми мудріші, хитріші, артистичнее, життя чоловіка залежить від нас. Але так як у жінки стільки хороших якостей, ми просто поступаємося. Звичайно, чоловік теж мені поступається, навіть коли я не права. Він йде назустріч, тому що любить і поважає мене. Це не слабкість чоловіка, а сила. 16 років разом – непросто прожити, було все: і падіння, і зростання, багато разом пережили. У нього складний характер, при всій його усмішці. Ось так наша сім'я Силантьевых і живе – на компромісах і повазі.

Тема першого випуску – взаємини чоловіків і жінок. Ви разом вже багато років, поділіться порадами, як знайти свою половинку і зберегти тепло надовго.

Знаєте, насамперед – бути жінкою. Можна бути сильною, розумною, жінкою-лідером, але ще ніхто не відміняв мудрість. Саме мудрість і компроміси допомагають об'єднувати людей, тим більше, людей різного характеру. Складно жити з людиною, який 25 років проплавав і завжди був першим, він і в будинку повинен бути першим.

Я до зустрічі з ним теж була самостійною людиною – ростила сина, займалася бізнесом, звикла самостійно приймати рішення. І ми, двоє людей, які звикли до самостійності, зійшлися. Його багато дратувало, він дуже серйозно до всього відноситься, педантичний чоловік.

найважливіше – прийняти людину такою, якою вона є. Ти можеш підлаштуватися під нього і потихеньку вселяти свої правила, подаючи їх, як смачну цукерку. Тоді ця цукерка, навіть якщо несмачна всередині, стане смачною – з правильним перчиком, з правильною подачею. Любов творить великі чудеса!

Другий пункт – повага, третій – терпіння і прийняття людини такою, якою вона є і природно мудрість, вона допомагає згуртовувати людей. Подавати поради потрібно не різко, а пропонувати. Чоловіки часто не приймають поради дружин, можуть йти наперекір. Хочеш – приймай рада, хочеш – ні, тобі вирішувати. Це справить враження, особливо, якщо він переконається в правильності ради. Він все одно скаже, що він прийняв правильне рішення, тоді потрібно буде посміхнутися і сказати: я ж знаю, ти мій герой.

Кажуть, що чоловіки не люблять компліменти – не правда. Я часто брала участь у передачі Все буде добре на СТБ, вона об'єднує багатьох жінок, я відповіла на три важливі питання: як вийти заміж з дитиною, заважає мені в житті, що я на кілька років старша за чоловіка, ще було питання про кулінарії… Я не вмію готувати, але я міркувала так… Брала пельмені в магазині, посипала борошном будинку і говорила, що готувала я. Так, жінка повинна бути трохи актрисою.

Повірте, пельмені не сприймалися як магазинні. Якби він одного разу не побачив упаковку з магазину в смітті, не розкусив б. На це у нього пішло півроку (посміхається — прим.ред.). Потім йому стало весело, він зрозумів, що я не дуже люблю готувати, але заради нього намагаюся. Це були перші роки сімейного життя. Сказав, що буде їсти те, що я можу зробити.

Будь-яка жінка повинна бути жінкою, потрібна мудрість, терпіння, компроміси. Не потрібно бити себе в груди, що я краще, сильна, незамінна – це шкодить. Навіть коли ми багато їмо червоної ікри, потім не хочемо, набридає. Не потрібно бути червоною або чорною ікрою, потрібно бути таким бутербродом, який хочеться їсти завжди!

Дивися більше фото зі зйомок першого випуску нового проекту СТБЕксперименти:

Фото 1 из 15.
Фото 2 из 15.
Фото 3 из 15.
Фото 4 из 15.
Фото 5 из 15.
Фото 6 из 15.
Фото 7 из 15.
Фото 8 из 15.
Фото 9 из 15.
Фото 10 из 15.
Фото 11 из 15.
Фото 12 из 15.
Фото 13 из 15.
Фото 14 из 15.
Фото 15 из 15.

Дивись відеоанонс нового проекту СТБЕксперименти:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Еріка Герцег у відвертій сукні продемонструвала стрункі ніжки. Меладзе в захваті від своєї колишньої.

  2. Красуня Хюррем з "Величного століття" похвалилася розкішною фігурою в сукні. Сам Сулейман не встояв би.

  3. Розкішна білявка Таюне... дружина Винника похвалилася стрункими ніжками в сітчастих панчохах.

  4. Алла Мазур перемогла рак і показала фото без перуки: як 55-річна ведуча ТСН виглядає зараз.

  5. Алерголог Майя Руселевич розповіла, чи існують "уколи від амброзії". Ти будеш здивована.