В цю середу, 30 травня, в ефірі Нового каналу вийшов фінальний епізод соціального реаліті-проекту Від пацанки до панянки 3. І нарешті, через 3 місяці зйомок і 3 місяці трансляції, стало відоме ім'я переможниці. Нею стала кікбоксер Яна Ковальська. Шанувальники проекту пам'ятають, що дівчина зважилася взяти участь в реаліті для того, щоб кардинально змінити своє життя і стати хорошою матір'ю для 4-річної доньки.

протягом усього навчання Яна боролася з агресією і шкідливими звичками, старанно працювала над жіночністю. І їй це вдалося! У Школі панянок Яні Ковальської вдалося позбутися недоліків, відпустити минуле і впоратися з усіма випробуваннями краще, ніж її суперниці. Читай перше інтерв'ю переможниці реаліті-проекту Від пацанки до панянки 3. 

Від пацанки до панянки-3: фіналістки
Від пацанки до панянки-3: фіналістки

Ти очікувала, що Ольга Фреймут назве саме твоє ім'я на балу?

– Коли сказали, що я перемогла, не знала, стояти мені або падати. Тіло почало тремтіти, волосся стало дибки, язик заплітався… Ти тільки не плач, подумала я в той момент. Також злякалася, не знаючи, що сказати. Я готувала мова фіналістки, а не переможниці (сміється — прим.ред.).

Як думаєш, чому перемогла саме ти?

– Мабуть, тому, що більше за всіх цього хотіла. Я багато від чого відмовилася. Наприклад, кинула палити на перших тижнях навчання в Школі панянок. Так, у мене були моменти зриву. Але якщо підсумувати, викладачі найчастіше всі ефіри хвалили саме мене.

Популярні новини зараз

Прикривалася, чим могла: Дантес показав Дорофєєву у ванній - коли зненацька застав дружину

Дружина Дмитра Комарова Олександра вразила домашнім видом без макіяжу (ФОТО)

Віра Брежнєва після розлучення з Меладзе помітно схудла – шанувальники стурбовані

Захлеснуло пристрастю: 70-річна Надія Бабкіна, не соромлячись публіки, затиснула в обіймах молодого коханця (ФОТО)

Показати ще

Неожиданно! Фреймут рассказала, что связывает шоу «Від пацанки до панянки» и Петра Порошенко

Від пацанки до панянки-3: Яна Ковальська в перший день проекту
Від пацанки до панянки-3: Яна Ковальська в перший день проекту

Що корисного ти винесла з навчання в Школі панянок?

– Таке враження, що я прожила три життя: до, під час і після проекту. В Школу прийшла сильної фізично, але слабкою морально. Тому не дивно, що найбільш важкими для мене виявилися випробування на кладовищі і в лісі, коли фарбою на білому полотні ми малювали те, що нас хвилює.

найлегшою була армія. Бігати в шоломі з автоматом, який б'є по нозі, однозначно моє (сміється — прим.ред.).Зараз я розкрилася, прийняла себе і своє тіло, навчилася цінувати і бачити радість в тому, чого не помічала. Особливо переосмислила своє життя після поїздки в Індію.

Важко повірити, що проект закінчився?

– Дуже! За три місяці зі мною відбулося стільки всього, чого в інших не буває і за все життя. Мені буде не вистачати і викладачів, і знімальної групи. Ці люди вірили в мене і дуже підтримували. Коли я нудьгувала по своїй родині і була готова повернутися додому, вони повторювали: «Яна, ти зможеш, не засмучуйся». Ці слова додавали мені сил, я розправляла крила і далі «чесала» напролом.

Ольга Фреймут решила поселить в своем доме одну из участниц шоу «Від пацанки до панянки»

Від пацанки до панянки-3: Яна Ковальська з донькою
Від пацанки до панянки-3: Яна Ковальська з донькою

Підтримуєш зв'язок з викладачами Школи?

– Я думаю, нова трійка викладачів неперевершена. Я б навіть сказала, свята трійка. Хоча вони і лаяли мене за таке порівняння. Але по-іншому не скажу (сміється — прим.ред.).

Зараз я спілкуюся тільки з паном Бурлуцким. Ми листувалися після кожного виходу Від пацанки до панянки в ефірі Нового каналу. Я навіть просила вибачення за коментарі на його адресу. На щастя, пан Бурлуцький пробачив і сказав, що все в порядку.

А що ти думаєш про інших учнів?

– Були ті, з ким я тісно спілкувалася. І ті, з ким вся наша бесіда обмежувалася тільки вітанням. В основному це дівчата, які залишили Школу на перших тижнях.Найбільше подружилася з Кариною Кравченко. Коли вона пішла з проекту, я три дні не могла прийти в себе. Це була така втрата!

А ще ми здружилися з Дарианой. У Школі жили з нею в різних кімнатах і були не надто хорошої думки один про одного. Але після проекту почали спілкуватися, і зараз дружимо.

Топ-5 книг для расширения словарного запаса от эксперта шоу Від пацанки до панянки

Від пацанки до панянки-3: Яна Ковальська з призовим чеком
Від пацанки до панянки-3: Яна Ковальська з призовим чеком

Ти вже вирішила, на що витратиш виграш?

– Планую на своє навчання. Я давно мрію про салон краси. Але перед тим як його відкрити, добре б і самій чогось навчитися.

Дивись відео, як Яна Ковальська розповіла про життя після проекту:

Нагадаємо, раніше в Мережі обговорювали новину про те, що дочка ка директриси Школи панянок на Новому каналі Ольги Фреймут випустила власну лінію одягу. Детальніше читай в матеріалі.