Вчора, 10 грудня, у студію Прямого ефіру до Андрія Малахова прийшов скандальний екс-соліст Пропащих шахраїв Ігор Богомазов. Співак вперше зустрів з дочкою, яка все життя вислуховувала образи від горе-батька. Також стало відомо, яку суму повинен співак колишнім дружинам.

Екс-соліст групи «Отпетые мошенники» Гарік Богомазов сьогодні
Екс-соліст групи «Отпетые мошенники» Гарік Богомазов сьогодні

Гарік Богомазов був одружений двічі. Від першого шлюбу у нього є дочка Варя, до якої популярний у минулому артист не має батьківських почуттів.

«Ти виросла просто моральної уродкой!!! Я просто в шоці!», «Посилаючи когось кудись- там можеш опинитися ТИ! Хоча ви вже там усе!», «Закрий свій рот і живи в своєму дер*мо», — лише деякі повідомлення з листування Богомазова з дочкою.

Дівчинка дуже болісно переживає поточні події. Вона прогулює школу, погано вчиться і не знає, як їй будувати подальше життя. Варвара змушена допомагати матері з двома молодшими дітьми, так як жінка весь час на роботі, а аліментів Ігоря не вистачає навіть на харчування. Щомісяця «пропащий шахрай» виплачує на дочку 10 тис. рублів (близько 4 тис. гривень).

Більше ніж колеги? У Мережу потрапило провокаційне фото Потапа і Кароль
Дочка Ігоря Богомазова Варвара
Дочка Ігоря Богомазова Варвара

Також в студії з'ясувалося, що грошові перекази Богомазов робить не регулярно. Він заборгував колишній дружині майже 80 тис. рублів. Крім того, він засумнівався в своєму батьківстві і зажадав тесту ДНК.

Популярні новини зараз

Долина, Пугачова, Мілявська та інші зірки пенсійного віку без макіяжу: ексклюзивні фото

Знищить потенцію: названа страва, від якої повинен відмовитися кожен чоловік

Тіна Кароль могла виконати бажання Дана Балана про первістка

Колишня дружина Потапа в напівпрозорому вбранні втерла ніс Каменських

Показати ще

Всі крапки над «і» за час Прямого ефіру розставити не вдалося. Гарік знаходиться в чорному списку телефонної книги його дочки і не поспішає налагоджувати стосунки. Однак Малахов попросив їх відкинути всі непорозуміння, зустрітися після програми і поговорити. Чи скористаються учасники радою ведучого, покаже час.

Дивись відео, як Гарік Богомазов прийшов у студію Прямого ефіру:

Нагадаємо, що в неділю, 9 грудня, відбувся 5-ий благодійний вечір Камалії. Щорічний захід провели в готелі Hilton, куди з'їхалися почесні жителі столиці і бізнес-партнери Мохаммада Захура з інших країн. За час програми українська співачка змінила кілька вечірніх нарядів. Але самим цікавим і привабливим виявився образ для фінального виходу зірки. Фото вже в статті.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.