Якщо вірити загальному гороскопом на 2019, наступний рік свині буде для всіх дуже щасливим! Якщо вірити Аніті Луценко — бути щасливою чи ні — це вибір. І хоча «вибір щастя» звучить як більш глобальний постулат, намір бути щасливою не особливо відрізняється від наміру надіти сьогодні розкішне плаття, а завтра — джинси.

Це інтерв'ю команда clutch.ua присвячує підсумками прекрасного 2018. Тема інтерв'ю: «Свобода — це релігія». Нехай кожна жінка буде вільна від забобонів і від впливу минулого! Здоровий спосіб життя не має нічого спільного зі строгими заборонами, тому що ЗСЖ — це не покарання, а стиль життя. Саме тому ми бажаємо нам, дівчата, навчитися розслаблятися в 2019, а ще бути коханою і найщасливішою.

Рішення змінити своє життя — це теж свобода вибору. І немає різниці, маленькі зміни або великі, головне сила наміри.

Героїнею сьогоднішнього інтерв'ю стала гарна спортсменка, незалежна особистість, улюблена мама і жінка – Аніта Луценко.

Я почитала одну твою фразу, яка мене дуже зачепила. А звучала вона так: «Після 30 років я зрозуміла, що бути щасливим – це вибір». Розумію, що до 30 років ти не була абсолютно нещасною жінкою, але що тебе найбільше засмучувало і навпаки – радувало?

– Щаслива і гармонійне життя у мене асоціюється з можливістю робити те, що хочеться, а не те, що потрібно, на думку інших людей. Уявіть, що в їх голові я повинна вести себе певним чином, наприклад, відкрити свій зал. Логічно, адже він буде затребуваним і класним, але тільки не для мене... В моїй картині світу це означає прив'язку до місця, а я хочу мати можливість у будь-який момент поїхати в подорож. Для мене саме ця свобода вибору має величезне значення, навіть більше, ніж успішний бізнес, який вимагає моєї повної самовіддачі.

Популярні новини зараз

У відвертому вбранні: 42-річна Ані Лорак показала, чим спокусила 26-річного Єгора Гліба

Відрізала волосся і зробила каре з чубчиком: Джамала вразила стильним перетворенням

"Тіні до неї далеко!": 62-річна мама Дана Балана блиснула стрункими ногами в міні-сукні

У Потапа буде дочка: Настя Каменських засвітила вагітний живіт на відео

Показати ще

Тому я зробила такий висновок: думка людей – це добре, але думка ЇХ, а життя – МОЯ. Це і є мій вибір – бути щасливою і робити те, що я хочу, а не те, що від мене очікують. Бути з довгим волоссям – красиво, а бути лисою – мій вибір, тому що це прикольно. Лиса голова може зробити мене щасливою, ніж довге волосся, хоча це не так красиво.

Аніта Луценко чесно про кар'єру та особисте життя / фотограф Олександр Ляшенко
Аніта Луценко чесно про кар'єру та особисте життя / фотограф Олександр Ляшенко

Два життєвих моменти, які повністю змінили твоє світогляд?

– Ці моменти завжди пов'язані в мене з поїздками. 21 день мовчання, наприклад, вивертає все життя. Я б навіть сказала так: третій день – повертає, чотирнадцятий – розгортає, а двадцять перший – вивертає. І під час кожного етапу ти думаєш: «О боже, на третій день я все зрозуміла». А на 14-й: «Слава богу, що я не перестала мовчати на третій, тому що найцікавіше відбулося на десятий день. А на 21-й день розумієш: якщо помовчати ще 30 діб, всі висновки перетворяться в «фігню».

Що відбувається під час усвідомленого мовчання? Ти проговариваешь з собою все життя, всі діалоги, які коли-небудь мали для тебе велике або маленьке значення. Але в якийсь момент настає стан «Х», якого важко досягти в звичайному житті: ти сам можеш вирішувати — думати зараз чи ні (від слова взагалі), і якщо думати, то про що? Ти повністю контролюєш свої думки.

Ще я займалася цигун, особлива практика для здоров'я всього організму. Вважається, що під час неї енергія сама вирівнює все, що в тілі пішло кривенько. Ти просто стоїш в певній позиції, а в тебе все починає вирівнюватися: хребці, плече, голова. Для мене будь-яка нова околодуховная практика – це дуже цікавий досвід! Я можу про це почитати і нічого не зробити, а можу почитати і спробувати. Погодьтеся, неможливо поставити знак рівності між прочитаним і зробленим.

Аніта Луценко та символ майбутнього року / фотограф Олександр Ляшенко
Аніта Луценко та символ майбутнього року / фотограф Олександр Ляшенко

За життя ти в цілому часто розчаровуєшся в людях? Були у твоєму житті зрадники?

– Ні. У мене дуже вузьке коло друзів, але я абсолютно довіряю їм. Я дуже складно впускаю нових людей у своє особисте життя, тому справжніх друзів небагато, але вони зі мною давно і, сподіваюся, назавжди. В моєму найближчому колі до 10 осіб або навіть до 8.

Але коли дивишся твої соцмережі, створюється враження, що ти – душа компанії, стільки постів з твоїми нібито «друзями»?

– Є поняття «близькі друзі», а є «приятелі» або «знайомі». Близьких, я вже сказала, у мене небагато. Я, в принципі, вважаю, що соц.мережі – це наочний приклад невідповідності «очікування-реальність». В житті люди не завжди такі, якими хочуть здаватися на своїх сторінках. Може, якщо ви зустрінете мене в реальному житті, то теж здивуєтеся. Я опинюся не такою, якою ви мене уявляєте. Гірше або краще – не знаю, але точно іншого.

Аніта Луценко підвела підсумки року / фотограф Олександр Ляшенко
Аніта Луценко підвела підсумки року / фотограф Олександр Ляшенко

Були часи, коли ти і Юлія Богдан (тренер, компаньйон і друг Аніти – прим. ред.) купували найдешевший авіаквиток, брали по 20 євро в день і летіли в Париж, на Ібіцу і ще кудись... При цьому ви жили своєю класною повноцінним життям! От мені щиро цікаво, як у кожної дівчинки, яка будує кар'єру, у твоєму житті були періоди жорсткої економії?

– Звичайно, такі часи були! Найцікавіше, що самий жорсткий фінансова криза співпала з першим сезоном «Зважених» (проект про схуднення телеканалу СТБ). Так, мене вже потроху почали дізнаватися, але в моєму житті настав найскладніший момент. Я мала велику суму грошей, тому мені довелося здати свою квартиру і переїхати до батьків, щоб отримувати додатковий дохід. Я брала всю роботу, яку тільки можна було взяти і ще їздила по хатах проводила додаткові тренування, незважаючи на співпрацю з фітнес-центром. І для того, щоб мене не впізнавали в метро — мені тоді здавалося, що зірка не може спуститися в метро (зараз це взагалі для мене не проблема!) — я прямо копійки збирала на бензин, щоб їздити на своїй машині. Пам'ятаю, як сильно схудла через навантаження, тому що грошей на їжу було менше, а нервів і роботи – більше... Зате тепер можу сказати, що завдяки цьому періоду, гроші хоч і впливають на моє життя, але не так глобально. Стає цікаво, коли ти розумієш, що і без грошей можна нормально прожити.

Твоя думка: у чому жінка не повинна відмовляти собі навіть у самі тугі часи?

– Я б сказала – у хвилинки вільного часу. Це те, що не можна купити за гроші, але саме це найбільше необхідно кожній жінці – особливо, якщо вона вже мама. Хвилинка вільного часу, коли тебе ніхто не чіпає, і щоб це було не в туалеті.

Прекрасна Аніта Луценко / фотограф Олександр Ляшенко
Прекрасна Аніта Луценко / фотограф Олександр Ляшенко

Ти, як людина, яка вже побудував кар'єру, можеш сказати: чи є якісь закони Всесвіту, які допомагають притягувати гроші?

– У мене є чітка теорія з цього приводу. Я вважаю, коли людина робить те, що він винен, що в нього закладено, то гроші самі притягуються. Якщо ж він йде проти свого призначення, то не все буде складатися. Або світобудову буде його перевіряти: ти точно цього хочеш? Навіть за маленькі гроші?

Колись мама мені підсунула книгу, з якої я винесла одну знакову істину. Якщо людина хоче стати шевцем, але буде думати, що ця професія безперспективна і не принесе йому достатньо грошей, і піде, наприклад, в менеджери, він отримає середню зарплату, але успіху в кар'єрі не доб'ється, як і щастя. Якщо ж він продовжить займатися взуттям – фанатично і з любов'ю, то, швидше за все, звичайний швець стане всесвітньо відомим дизайнером. Тому що це буде його пристрастю. Тому я вважаю, що потрібно робити те, до чого у тебе лежить душа. Без варіантів!

Коли хтось каже, що ходить на роботу, яку не любить, я точно знаю, що ця людина ніколи не отримає гідних дивідендів. Коли я робила вибір, вирішила піти не за покликом батьків, а за покликом серця. Не розводити людей і ділити майно, а стати вчителем фізкультури, хоч на той момент це було не особливо перспективно.

Зараз проект «Аніта Луценко» – це більше про бізнес або про мотивацію для людей?

– Мені не подобається таке формулювання...

Стильна Аніта Луценко / фотограф Олександр Ляшенко
Стильна Аніта Луценко / фотограф Олександр Ляшенко

Але не будеш же сперечатися з тим, що ти – людина-бренд...

– Я розумію, що так і є, але нічого не роблю для цього спеціально. У мене немає думок в дусі: «Як би мені посилити свій бренд?». Я не йшла на телебачення для того, щоб стати відомою персоною. Я йшла в проект, щоб у мене була можливість підказати більшій кількості людей, ніж у звичайному житті. Я не створювала Instagram, щоб отримати мільйон передплатників і продавати рекламу. Ти знаєш, у мене майже немає реклами. Мої пости завжди були інформаційними і про те, що мене цікавило. Я не робила контент-плани і не розробляла стратегію щодо залучення передплатників. У мене немає мети просувати своє ім'я ще більше, тому я не належу до «Аніті Луценка,» як до окремого бренду. Люблю сам процес, а не кінцевий результат. А в бренд, наскільки правильно розумію, маяком і магнітом для грошей є саме фініш. У мене такого немає зовсім.

Розкажи про один момент у житті, коли тобі було дійсно страшно?

– По ідеї, у мене повинен був зашкалювати страх, коли мені сказали під час пологів: «Будемо різати!». Я добре переживала сутички, а тут такий поворот подій... Була в шоці. Це було таке щире здивування: Що? Я? Кесарів? У мене ось ця думка зіграла більше, ніж «О боже, мене зараз поріжуть!».

А коли набрала вагу, не боялася, що не повернеш свою ідеальну форму?

– Не можу порадувати тебе відповіддю. Не боялася, я була впевнена, що схудну. Те, що говорю по телевізору і по інтернету – це правда. Ідеальне тіло – це цілком реальна мета. Якщо б я важила 270 кг, переживала б через зайвої шкіри, але я не була аж настільки товстою під час вагітності, щоб не повернути собі своє тіло. Я сприймала це так: буде краще, ніж було «до», тому що будуть докладені понад зусилля.

Аніта Луценко / фотограф Олександр Ляшенко
Аніта Луценко / фотограф Олександр Ляшенко

Одна відома дівчина нещодавно сказала вголос біля мене: «Аніта так поправилася, коли була вагітна, напевно, їв за трьох. Ну, як звичайна жінка». Ми не будемо коментувати дані умовиводи. Мене її фраза наштовхнула на наступне питання: які ЗОЖные табу ти порушуєш, коли тебе, звичайну жінку, ніхто не бачить?

– У багатьох людей здоровий спосіб життя асоціюється з якимось аскетизмом, морквою і селерою. Мої особисті ЗСЖ і ПП взагалі не мають нічого спільного з цим. Мої межі дозволених продуктів на 100 одиниць більше, ніж припускають люди. Я чула, як одна дівчинка в спортзалі, кілограм 40, говорила своєму тренеру: «Я сьогодні з'їла сирники, прости мене!». Це вже збій програми в голові. Наприклад, я п'ю шампанське, але для мене це як адекватний хороший хід, приємна частина життя. Я не бачу нічого поганого в цьому і не збираюся себе картати. І, до речі, так – я звичайна жінка і можу дозволити собі розслабитися під час вагітності.

А можеш увечері дістати свіжий хліб, намазати маслом...

– Маслом – ні. А кабачковою ікрою – так, це моя слабкість. У будь-якій стресовій ситуації я їм кабачкову ікру. Але раніше я купувала кабачкову ікру разом з хлібом, а зараз вже знаю свої кроки наперед. Я заходжу в супермаркет, і не купую хліб, а просто купую кабачкову ікру і з'їдаю її ложкою. Адже моя слабкість саме в ікрі, навіщо купувати булку. Але, до речі, щодо масла — кожна жінка повинна в день з'їдати по 10 гр масла.

Груди після годування дитини, шрам після кесаревого. Ці питання постійно витають навколо тебе.

– Груди. Я чемпіон по грудях, по входу і виходу з 5 розміру зі своїм нульовим першим. В результаті, абсолютно задоволена формою і іншим. Весь час використовувала масло, тому у мене немає розтяжок. А ще ліва і права грудь у мене залишилися однакового розміру завдяки правильному чергуванню в період годування – я не дозволяла перекосів, завжди давала Мії ту груди, в якій було менше молока. Завдяки цьому немає асиметрії.

Шрам після кесаревого. Він є, якщо б я не сходила в перші тижні після пологів на масаж, було б ще краще. Є відчуття, що з-за цього шрам більше розтягнувся. Але краще я вам розповім про валик після кесаревого розтину. Не так давно я знайшла спосіб, як його повністю прибрати – все перевірила на собі, звичайно. До речі, акушер-гінеколог, Інна Маньковська, чесно відповіла на моє запитання про «злощасному»: «У мене теж є валик, якщо я поправляюсь, то він з'являється, а якщо худну, то зникає».
Я почала копатися в цьому моменті і знайшла цікаві закономірності. Думаю, що це стане справою, якою буду займатися найближчим часом. Хочу провести експеримент на багатьох жінках. Якщо все вийде, то це буде величезний внесок у всі жіночі тіла, які прагнуть до ідеалу після кесаревого. Не знаю, чим закінчиться ця затія, але мені подобається думати, що я знайшла спосіб, як позбутися від валика.

Звичайно, мова не йде про дівчат з дефіцитом ваги! Якщо ти важиш 40 кг, то проблем з опуклостями на животі точно не буде. Немає жирового прошарку – немає валика. Але, якщо вага нормальний або трохи більше норми, він відразу виявляється, і це проблема. Валик після кесаревого є навіть у струнких дівчат — саме тому я задалася метою вирішити це питання в глобальному масштабі.

А взагалі, мені здається, зараз жінки надто прискіпливі до себе. Якщо перевірити дівчат, які хочуть схуднути, виявиться, що вони близькі до норми, а те, чого вони хочуть досягти вже буде нижче. Думаю, українським жінкам потрібно навчитися розслаблятися і отримувати задоволення від процесу.

Бачила твою історію, де ти з чоловічим кулаком, який тебе лає за поширення інформацію в соціальних мережах. Як знайти баланс – що розповідати, а що – ні?

– Очевидно, це питання не до мене. Я могла б нічого не написати, але на Танцях мене попросили записати відео в знак підтримки хлопців, які ще не вибули. Було б нелогічно записати відео, яке вийде на екрани, але не виставити його в Instagram. Як мені здавалося... Після того, як нас обікрали, я зробила висновок — викладати менше особистої інформації.

Прекрасна Аніта Луценко у фотосесії для Clutch / фотограф Олександр Ляшенко
Прекрасна Аніта Луценко у фотосесії для Clutch / фотограф Олександр Ляшенко

Ти більше двох років «ховала» дочку Мію від широкої громадськості, це теж було пов'язане з правом на особисте життя?

– Я зрозуміла: тему дітей у нас можна порівняти з політикою, релігією: тільки трохи задень – у всіх є, що сказати. Коли я виставила тільки перші пости з Мією, на мене відразу посипалися поради, що не можна поєднувати комбінезон зі слінгом... І тоді я зрозуміла, що не потрібно давати зайвий ґрунт для обговорень. Можливо, людям, які люблять давати поради, що треба, але не мені. Про кого я повинна переживати більше?

Як ти думаєш, твоя популярність вплине на життя твоєї дитини в майбутньому?

– Думаю, немає. Я ж не «супер стар» першого ешелону українських зірок, не на самій верхівці, і прагнення потрапити туди у мене немає. Просто мене зустрічають бабусі, які кажуть: «Аниточка, ми пам'ятаємо тебе зі Зважених». Або обіймає якась дівчинка: «Ой, дякую, завдяки вам я схудла». Мої шанувальники не стоять під вікном і не кричать: «Аніта, я люблю тебе!». І це дуже добре.

В цілому, тебе любить преса, а було таке, що про тебе писали відверту неправду, прям до неподобства.

– Було, коли даєш інтерв'ю, а потім зустрічаєш перекручені факти. Тобто щось переставлено місцями і з'явився тато-математик. Якісь дрібні штуки – неуважність журналіста або непогодження зі мною. А ще бабуся розповіла, що чула про моє нібито роман з Миколою Ворошновим, учасником першого сезону, але це чиста фантазія, яка, природно, підтримувалася прес-службою каналу. І до цього у мене немає ні претензій, ні питань.

Аніта Луценко про плани на 2019 рік / фотограф Олександр Ляшенко
Аніта Луценко про плани на 2019 рік / фотограф Олександр Ляшенко

У тебе є популярна онлайн-програма для схуднення, додаток Vingo, написана книга, своя ТВ-історія і бренд одягу... Що далі?

– Без поняття, можеш подати ідею.

Я б подивилася з тобою travel-шоу...

– Так, я навіть придумала travel-шоу, яке були готові знімати, виділити на це бюджету. Але в цей момент подумалося: добре, я – велика тревелистка, і що? Починаю щотижня кудись їздити, літати, починаю знімати, скільки перебуваю вдома, кого бачить Мія? Тобто моя мрія подорожувати, знімати стала зовсім не актуальною, коли народилася дочка. Я зрозуміла: те, що буде відбуватися, не зробить мене щасливою. Краще просто подорожувати з сім'єю.

Нещодавно натрапила на одне сумне дослідження. В Україні люди реально «люблять жерти». На щастя, ми ще не дійшли до тотального обжерливості, як в Америці, але в маленьких містах багато вже близькі до цього. Прекрасний культ їжі часто переростає в глобальну проблему. Як ти думаєш, чи є переїдання – особливим видом насильства над собою.

– Я б сказала, що тотальне обжерливість – це повільне самогубство. Коли ти їси все, що вбиває зсередини, робить тебе хворим, наближає до смерті, – це несвідомий спосіб нашкодити собі. Багато родом з дитинства... І, звичайно, традиції нікуди не дінеш. Все починається з нав'язливої ідеї нагодувати дитину: «З'їж ще одну ложечку за маму, тата....». Так і з'являється звичка продовжувати їсти, навіть коли вже не хочеш.

Як з однієї крайності не піти в іншу? Зараз багато дівчат дуже худорлявої зовнішності. Анорексія – це серйозна хвороба.

– Якщо маятник в одну сторону шатнулся, він може шатнуться і в іншу. Тому я за відсутність кубиків на животі, і я проти тренувань по 5 годин в день. Якщо в раціоні тільки суперфуды – це перекіс. Не можна робити з схуднення вселенську проблему, тому що прагнення до ідеальної ваги не є найбільш значимою частиною життя. Худоба, як і ожиріння, говорить про супернервозности.

Аніта Луценко і чесно про життя / фотограф Олександр Ляшекно
Аніта Луценко і чесно про життя / фотограф Олександр Ляшекно

А ти коли-то була занадто худий?

– Зовсім недавно, на «Танцях», я важила 52 кг, фотографії були просто жахливими. Я втрачала вагу не дієти, а з-за фізичного навантаження. І, звичайно, емоційне напруження зіграло не останню роль – весь тиждень у мене в голові крутилася думка «треба ще більше тренуватися». Це напруга закінчувалося прямим ефіром і з понеділка все по-новій. Цей телевізійний проект – дуже стресовий період.

Ти тільки що сама сказала про страшні фото, а я кілька разів помічала малоприємні коментарі в твою адресу: «Аніта, ти занадто багато корчишься» або «Ти – некрасива». Це нормально взагалі, що незнайома людина таке говорить?

– Це проблема людини, яка пише такі коментарі, а не моя. Ні Віра Брежнєва, ні Юлія Богдан, ні я – ми ніколи не будемо оцінювати незнайомої людини в соцмережах. Мені здається, що люди трошки применшує цінність слів. Вони думають, що неприємні слова не отзеркалятся на їх життя, а даремно. Я можу просто заблокувати людини, який паскудить, і навіть не згадаю, як його або її звуть. Але, швидше, залишу коментар, як є. Я не авокадо, щоб усім подобатися. Для мене чужа думка не має ніякого значення. Але сенс в тому, що люди повинні бути трохи уважнішими один до одного, повинні поважати кордони людини, його право бути собою, можливо, не відповідати загальним ідеалам. Стався до людей добре, якщо хочеш, щоб добре ставилися до тебе.

Домашнє насильство в сім'ї: куди дзвонити

Чоловік напідпитку починає бити, кричати ще й на очах у дитини? В таких ситуаціях – телефонуйте 102. Оператори відразу ж направлять наряд поліції.

Якщо в сім'ї... принижують, кривдять або погрожують, б'ють або штовхають, позбавляють їжі, житла чи псують особисте майно, примушують до нежеланному сексу ...звертайся за допомогою на національну «гарячу лінію» з питань протидії насильству та захисту прав дитини.

Національна «гаряча лінія» з питань запобігання насильства та захисту прав дітей:

 • 386 (безкоштовно для абонентів МТС та Київстар)
 • 0 800 500 33 50 (безкоштовно в межах України)
 • +38 044 205 36 94 (для дзвінків з Києва та з-за кордону)
 • Київський міський центр роботи з жінками
  Адреса: вул. Мельникова, 20. Тел. 044 483 30 38 (психологічна консультація)

Також в Україні діють 21 центр соціально-психологічної допомоги та 8 центрів медико-соціальної реабілітації жертв насильства в сім'ї. Їх адреси і контакти ти можеш дізнатися за телефоном «гарячої лінії» або в місцевих адміністраціях.

Факти

 1. В Україні щорічно 3 млн дітей стають свідками і жертвами домашнього насильства. Точна кількість жертв насильства важко порахувати, адже далеко не всі звертаються за допомогою.
 2. Побутове насильство в нашій країні стало нормою життя.
 3. Більшість тих жінок, які відбувають тюремний термін за вбивство свого чоловіка, партнера, це все ті ж жінки, які систематично піддавалися насильству з боку чоловіка.

Зміни своє життя вже сьогодні!

Звичайно, на тобі подібні онлайн-образи ніяк не відбиваються, адже ти – самодостатня особистість, але моя думка – саме це породжує шкільний буллінг. Як можна захистити свою дитину, як виховувати дітей, щоб вони з мінімального віку були самодостатніми особистостями і могли захиститися від агресії?

– Мені здається, найголовніше, це любити свою дитину. Коли щиро любиш, підтримуєш і не щемишь, буде легше встановити довірчі відносини. Дітям же все можна пояснити. Це єдине, що можу сказати. Вважаю, що поки не можу давати жодних порад про виховання, тому що не уявляю, як виховувати Мію далі і якою вона виросте. Ми на самому початку шляху, тому, хто я такий, щоб давати поради?

Що стосується шкільного буллінга – у нас є освітня система, яка повинна попереджати подібні проблеми. Починати потрібно не з учнів, а з вчителів і батьків. Діти – це маркер нашого ставлення до життя. Але їх простіше звинувачувати, ніж себе.

Аніта, якщо фотографії доньки ти нещодавно оприлюднила, то свого чоловіка не збираєшся розсекречувати. Чому?

– Мій улюблений вибрав мене, а я вибрала його. На самому початку нашого знайомства він попросив, щоб моя публічність не переносилося на нього. У Саші немає бажання розповідати всім про себе... Іноді мені і самій хочеться по-дівочому похвалитися своїм хлопцем, але я не можу. У соцмережі рідко публікую його фото зі спини, але не більше, тому що наше особисте життя – фортеця. Я люблю Сашу, пишаюся ним і поважаю його право на особистий простір.

Аніта Луценко та її щасливе життя / фотограф Олександр Ляшенко
Аніта Луценко та її щасливе життя / фотограф Олександр Ляшенко

А що ти можеш розповісти? Скільки йому років? Чим він займається?

– Ні, немає. Це теж не буду розповідати.

А раптом твій чоловік на 50 років старше, ніж ти?

– І що? А раптом на 20 років молодше? Мій вибір від цього не зміниться. В житті інших людей щось може і зміниться. Хвилин на 20 обговорення мого особистого життя. Не більше.

Аніта Луценко про особисте життя / фотограф Олександр Ляшенко
Аніта Луценко про особисте життя / фотограф Олександр Ляшенко

А в цілому, скільки ви знайомі? Скільки ви зустрічалися?

– Скажу так: ми зустрілися до народження Мії, незадовго до цього.

Твій коханий чоловік пройшов таку перевірку на міцність: лиса жінка, телезірка, трудоголік. Йому подобається, що ти все робиш не за шаблоном?

– Мені здається, що більшість цих вчинків я не боюся робити саме завдяки йому. Він завжди підтримує, незалежно від того, який глобальної здається авантюра. Є такий вислів: «Навіть якщо весь світ буде проти, я буду тихо стояти за його спиною і подавати йому патрони». Так і він для мене! Що б я не вирішила завтра, хоч на Північний полюс, він скаже: «Добре». Я реалізую все, що хочу, тільки завдяки йому.

Аніта Луценко про кохання / фото Олександр Ляшенко
Аніта Луценко про кохання / фото Олександр Ляшенко

Анкета Аніти Луценко від clutch.ua:

Що вибереш ти: планку або присідання?

– Присідання.

Яєчня або сирники на сніданок?

– Через день.

М'ясо або риба на вечерю?

– Риба.

Шампанське та віскі?

– Шампанське.

Де б ти провела своє життя: в Україні чи в Америці?

– В Україні.

Кіт чи собака?

– Кіт.

Перший іноземна мова для доньки?

– Англійська.

Плавання або фітнес для Мії?

– Музика.

Мія схожа на тебе чи на Олександра?

– 50 на 50. Ми з ним трохи схожі.

Бути блондинкою або брюнеткою?

– Блондинкою.

Нюдовые губи чи червоні?

– Нюдовые.

Розмовляла Юлія Буговская
Асистент Карина Хусточкина

Фотограф Олександр Ляшенко
Організація зйомки брендингова агенція — LEVIN group
Візаж та макіяж Вакуленко Анастасія
Образ біле плаття, брючний костюм, комбінезон — Inside U
Образ рожеве плаття, сукні з пір'ям — Bridal Secret
Образ плюшеве плаття — KATERINA RUTMAN
Взуття MARSALA.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

 1. "Кухар – молодець, тонко затролила Фреймут": у Мережі розкритикували зірковий батл на "Танцях з зірками" (відео).

 2. Настя Каменських з подовженим каре одягла прозору сукню і вийшла на сцену, засвітивши, від чого без розуму Потап (ФОТО).

 3. Почала потребувати? Андрій Малахов розповів, як йому зателефонувала хвора Анастасія Заворотнюк з важливим проханням.

 4. Як нова технологія pH Balance одночасно піклується про шкіру голови і волосся? Дізнайся подробиці.

 5. Повертаємо волосся "у форму": лікар-трихолог відповів на головні питання про випадіння волосся. Будь в курсі!

 6. Дерматоонколог розповіла про небезпечні родинки, рак шкіри і наслідки сонячних опіків. Необхідно знати всім!