Стихії, нарешті, з'єдналися – до героїнь серіалу Чаклунки Ніке, Соні і Марго приєдналася 18-річна Діна. Спочатку дівчина працювала покоївкою у могутньої відьми Хельги. Вона не підозрювала, що Хельга планує використовувати її невинність, щоб відкрити доступ до Джерела Сили. Але все склалося інакше – магію Джерела отримала Діна і стала четвертою чаклункою. У серіалі її зіграла Аліна Коваленко. У відвертому інтерв'ю актриса поділилася враженнями від зйомок і своїм ставленням до магії в житті.

Аліна Коваленко на зйомках серіалу «Чаклунки»
Аліна Коваленко на зйомках серіалу «Чаклунки»

Аліна, ви вірите, що стихії можуть формувати характер людини?

– Якщо відверто – вірю. Мені здається, що дата народження, знак зодіаку, стихія – впливають на характер людини. Наприклад, я – Повітря і Близнюк за гороскопом – мені притаманні легкість і навіть трохи навіжений. Іноді я можу робити необдумані і нехарактерні для мене вчинки. Тоді як моя героїня в серіалі – Земля, вона більш практична і рассудительна.

Важко було працювати над Діною як персонажем?

– Діна – досить неоднозначна. Якщо спочатку у неї переважають негативні риси характеру, то в процесі серіалу дівчина розкривається. Точніше кажучи, розкритися їй допомагає магія. Особисто я дуже люблю розвиток персонажів. В іншому випадку вони виходять пластмасові – або дуже гарні, або дуже погані. Такі ролі нецікаво грати, бо насправді люди не настільки однозначні. В одних ситуаціях вони бувають безсердечними, в інших – великодушними.

Чи виникали у вас труднощі із створенням магії без магії?

– Враховуючи те, що у мене багата фантазія, немає. Навпаки, з акторської точки зору було цікаво уявляти, що речі рухаються, вибухають, горять, коли насправді вони не рухалися, не вибухали і не горіли (сміється — прим.ред.).

Аліна Коваленко на зйомках серіалу «Чаклунки»
Аліна Коваленко на зйомках серіалу «Чаклунки»

Якщо б була така можливість, якою сверхспособностью ви хотіли б мати?

– В житті є моменти, коли хочеться зробити паузу, щоб все добре обміркувати і прийняти правильне рішення. Але це, на жаль, неможливо. Тому я хотіла б вміти зупиняти час. Або трансгресувати в просторі – зникати в одному місці, а з'являтися в іншому. Володіючи таким умінням, люди могли б досліджувати весь світ і нікуди не спізнюватися.

Популярні новини зараз

Мережу розсмішило відео з Ангелою Меркель, що гралася своєю туфлею на нормандському саміті

Раміна вперше розповіла правду про весілля з Козловським, проект на мільйон і нових відносинах з красенем-юристом: ексклюзив Клатч

Тест на характер: те, як ти стискаєш кулак, говорить про тебе дещо цікаве

Названа володарка самого красивого тіла в світі: фото красуні

Особисто я вірю в людей, у яких є і своя сильна енергетика, і вони можуть відчувати енергетику інших, підказувати, куди варто піти, чого краще не робити... Впевнена, у маленьких селах таких людей багато.

Як минули для вас зйомки серіалу? І що було найцікавішим?

– Було цікаво попрацювати і з режисерами, і з дівчатами. З останніми ми дуже здружилися, між нами з'явилася справжня зв'язок, містична чи ні – не знаю (сміється — прі.ред.). Найцікавішими для мене виявилися зйомки трюків. Коли мене підвішували, і я ніби як парила у повітрі. Більше розповідати не буду – подивіться в серіалі.

Аліна Коваленко на зйомках серіалу «Чаклунки»
Аліна Коваленко на зйомках серіалу «Чаклунки»

Нагадаємо, раніше в Мережі обговорювали новину про те, що лідер студії Квартал 95 Володимир Зеленський прийшов на допрем'єрний показ фільму «Я, Ти, Він, Вона» з дружиною Оленою. Олена шикарно виглядає, що відразу відзначили шанувальники артиста. Чарівна посмішка, стриманий макіяж та гармонійне поєднання тони одягу подружжя — зробили свою справу. Чоловік і дружина справили враження на оточуючих.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.