20 січня на телеканалі 1+1 стартував дев'ятий сезон вокального шоу «Голос країни». Журналістам редакції Clutch незадовго до початку проекту вдалося поспілкуватися із зірковим тренером Даном Баланом. Він розповів про те, як його прийняли інші судді і чого чекати від нього у проекті.

«Це буде битва за серце Тіни Кароль»: чого чекати в 9 сезоні «Голосу»
Дан Балан, Голос країни, 9 сезон
Співак Дан Балан — тренер 9 сезону шоу «Голос країни»

Чому погодилися брати участь в 9 сезоні шоу «Голос країни»?

Мене змусили. Змусили мої ангели-хранителі. Сказали (сміється): «Тобі треба там побувати, щоб ти ще на крок ближче став до українського народу став».

Відчувається вже конкуренція між суддями?

Ніякої конкуренції. Там суцільний кайф. З суддями іншими подружилися. Вони мене так тепло прийняла і підтримували. Дуже-дуже радий, що все-таки потрапив у цей проект.

Яким ви будете тренером?

Це ж перший раз для мене. Якщо говорити про такого роду досвід, який у мене був як у продюсера, суворість тут не уместа. Я намагаюся відчувати співака, артиста. Налаштовуюся на його хвилю. Кожен артист різний. І ті ж «фішки» якісь, відношення не підходять кожному артистові. Тому я інтуїтивно намагаюся зупинитися з артистом на одній хвилі і зрозуміти, що потрібно йому дати, щоб він відкрився і став кращим, ніж він зазвичай. А в такого роду проектах як «Голос країни» я, напевно, сам відкриюся більше. Тут інші нюанси, тому мені самому цікаво як все буде.

Переможниця шоу Голос країни 8 стала членом музичного проекту
Дан Балан, Голос країни, 9 сезон
Співак та композитор Дан Балан вперше бере участь у шоу «Голос країни»

Чим плануєте займатися, крім роботи в «Голосі»?

Нові пісні, нові кліпи, нові цікаві проекти, які я зараз готую. В цьому році я готую щось абсолютно інше, нове. Це буде відрізнятися від того, що я робив останні півроку. Я намагаюся сконцентруватися, але я дуже емоційно схвильований.

Популярні новини зараз

Будь обережна: дієтологи назвали найшкідливіші продукти новорічного столу

Що відчувають люди перед смертю: унікальне дослідження вчених

Весняна троянда: як насправді виглядала найкрасивіша фаворитка султана Сулеймана I

Названа володарка самого красивого тіла в світі: фото красуні

Ваша популярність за останній рік різко зросла. Як переживаєте цей період?

Я ніколи не думав про це.. Це якийсь джекпот. За 20 років кар'єри були постійні гойдалці вгору-вниз. Я зараз не розумію, який це рівень. У мене свій стиль життя і мене це взагалі не стосується. Багато чого різного. Це частина роботи. Концентруюся на іншому. Просто намагаюся кожен раз щось нове розвинути в собі, у своїй творчості.

Дивись тизер 9 сезону вокального шоу «Голос країни» з Даном Баланом:

Також читай інтерв'ю продюсера 9 сезону шоу «Голос країни» Володимира Завадюка. Він повідомив, як змінилися правила проекту, як проходили кастинги і чого чекати глядачам від проекту.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.