Сьогодні, 21 січня, увесь світ відзначає День обіймів. Саме з цією темою і був новий випуск ранкової передачі Ранок з Україною, яка кожного дня виходить в ефір на телеканалі Україна. Провідні розпитали у зірок вітчизняного шоубізу про те, чи люблять вони обійми і з ким воліють це робити.

Олег Винник розповів, що відчув чарівну силу обіймів під час презентації своєї пісні Щастя. Співак розповів, що це було у 2012 році на День святого Миколая. Повелитель вовчиць розповів, що «відчув ці обійми, фізичні, такі пристрасні».

Олег Винник
Олег Винник розповів, як вперше відчув силу обіймів

А ось Королева ночі Оля Полякова, яка нещодавно стала одним з членів журі нового проекту Дивовижні люди, після кожних обіймів змушена виправдовуватися перед дочкою Машею.

«Буває, дитина підходить, щоб сфотографуватися, притискається до живота... І навіть чутно, як сердечко б'ється від хвилювання. А моя молодша дочка, якщо побачить – по телевізору чи на фото – потім запитує: «Що це?» Ревнує дуже: «Чого це ти обіймаєш якусь чужу дівчинку? Ти тільки мене обіймати повинна!» – розповіла Оля Полякова.

Оля Полякова
Оля Полякова розповіла, що виправдовується перед дочкою за обійми
Як королева ночі: Полякова показала, як відзначила день народження

Ірина Білик воліє обійматися з близькими і рідними і вважає, що це найприємніші «обнімашки», а люди не повинні забувати про те, що близьких потрібно обіймати по-частіше.

Співачка TARABAROVA, яка не так давно вперше стала мамою, розповіла, що для неї обійми життєво необхідні. До речі, Оля Цибульська точно такої ж думки: «Обійми – дуже важлива річ у житті. У мене є кум DZIDZIO, який, як він каже, дуже любить «жмакаться». І навіть якось сказав: «Кума, ти знаєш, я навіть секс не так люблю, як обніматися».

Дивись відеокліп на пісню Олі Полякової — Королева ночі:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що стало відомо, як буде виглядати логотип конкурсу Євробачення 2019. Змагання в цьому році буде проходити в столиці Ізраїлю Тель-Авіві. Кожен рік для проведення конкурсу країна-організатор разом з організаційним комітетом придумує новий девіз і логотип. Слоган Євробачення в цьому році — Dare to Dream (Осмелься мріяти). Логотип розробляло ізраїльське брендингове агентство.

Крім цього, ми розповіли про те, що легендарний голлівудський актор Джим Керрі вийшов у світ з новою дівчиною. Через кілька років, після трагічного суїциду колишньої коханої артиста Катаорины Керрі Уайт вів самітницьке життя і практично не з'являвся на публіці. А нещодавно, на церемонії вручення премії Золотий Глобус 2019 він з'явився на людях зі своєю колегою по серіалу Жартую. До речі, за роль в цьому телешоу Керрі номінували на премію.

Більше цікавих матеріалів можна читати на clutch.ua.