У Росії помер відомий телеведучий Віктор Мочалов, який багато років працював на каналі «2×2». Він відомий по «Новинам анімації», «Підсумками інтернету» та «Межгалактическому огоньку». Про це в неділю, 20 січня, написало видання Бізнес.медіа з посиланням на джерело.

Помер знаменитий одеський гуморист
Виктор Мочалов, умер
Помер Віктор Мочалов

Про смерть Віктора Мочалова першою повідомила прес-служба телеканалу «2×2»:

"З сумом повідомляємо, що помер ведучий Віктор Володимирович Мочалов, якого ви знаєте за "Новинам анімації", "Підсумками інтернету" та "Межгалактическому вогнику 2×2". Команда телеканалу висловлює щирі співчуття родині та близьким Віктора Володимировича. Для нас він назавжди залишиться добрим другом і відповідальною людиною».

Причина смерті телеведучого

У публікації телеканалу про те, що популярний диктор та телеведучий Віктор Мочалов помер, причини смерті вказані не були. Родичі також не пояснювали, що конкретно з ним сталося, і не анонсували дату передбачуваних похорону.

Відомий український музикант помер від раку: він боровся за життя 2 роки
Виктор Мочалов, умер
Телеведучий Віктор Мочалов

Телеведучий досить давно переступив 70-річну позначку віку і дуже швидко постарів. Віктор Володимирович боровся з низкою хвороб, які супроводжують настільки значному віком. Можливо, саме цей фактор став основоположним для завершення життєвого шляху. Прощання з Віктором пройде у вузькому колі друзів, колег і близьких родичів.

Біографія Віктора Мочалова

Віктор Володимирович Мочалов з дитинства був працьовитим і наполегливим. Він почав забезпечувати себе у молодому віці, влаштувавшись провідним на одну з радіостанцій. Однак програму, яку він вів, закрили і Віктор залишився без роботи. Тоді він перекваліфікувався у промоутера.

У Москві помер відомий актор і режисер

Співробітник телеканалу помітив Віктора Мочалова роздає листівки на вулиці біля чебуречної і зачитывающим рекламний текст. Телевізійник вирішив вирішив, що такий голос, як у радянського диктора» потрібен не тільки чебуречній, але і «2×2».

«Мені здалося забавним запросити на телебачення людини, просто зустрівши його на вулиці, як робили колись давно. Він відразу погодився, ми обмінялися номерами телефонів і вже через тиждень записували перший випуск «Новин анімації», — згадує той день нинішній директор департаменту промо Дмитро Мисливців.

Вперше на телебаченні він з'явився в 20 випуску «Новин анімації» і відразу відмінно впорався. Віктор Мочалов з перших секунд підкорив серця телеглядачів. Так у передачі з'явився постійний ведучий.

Дивись випуск програми «Новини анімації» на «2×2» з Віктором Мочаловим:

Також стало відомо про смерть Масадзо Нонака — самого старого чоловіка в світі. Він помер у себе вдома, в селищі Асеро (Японія). Останні роки Нонака жив разом зі своєю родиною, з онуками на півночі Хоккайдо, біля підніжжя гори Мэакан.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.