26 січня у Будинку архітектора України пройде захід Таємниці старої Вени. Найвідоміший український класичний проект — камерний ансамбль Артехатта під керівництвом Мирослави Которович готує чудову подію до Дня народження Вольфганга Амадея Моцарта. Під час концерту відбудуться елементи оркестрового інтерактиву — маленькі слухачі зможуть спробувати зіграти з оркестром! Також, на дітей чекають сюрпризи від театру пантоміми Plastic On.

Мирослава Которович — вагоме ім'я для української музики. Творчість скрипальки відома як в Україні, так і за кордоном — Мирослава потужний концертний графік і купу творчих планів. Камерний ансамбль Артехатта з'явився 5 років тому і відразу зарекомендував себе як дуже цікавий музичний колектив з високим рівнем майстерності та артистизму. Їх проекти відрізняються цікавою режисурою і драматургією і неповторною авторською концепцією, що сприяло швидкому зростанню популярності.

Скрипалька Мирослава Которович
Скрипалька Мирослава Которович

Під час концерту прозвучать відомі твори віденських класиків, такі як Дитяча симфонія Гайдна, Ганна полька Штрауса, Аве Марія" Шуберта і інші чудові музичні шедеври. Агентство Музичний сад і неординарні молоді музиканти впевнені, що саме так потрібно відзначати День народження генія! Моцарт та його твори — це диво, яке дарує життя сонячних променів та яскравих емоцій!

У Києві показали історичну документалку «Скарби нації»: розслідування про козаків

Проект Класика Плюс — це серія заходів для всієї родини, де музика у виконанні провідних українських та закордонних музикантів. Під час концертів діти будуть вчитися слухати класичну музику у виконанні оркестру, а дорослі — ще раз переконаються у тому, що краса й любов врятують світ! Концертний репертуар і сценарій, продумані з любов'ю до музики і дітей, враховують поради провідних фахівців і новітні методики! Саме тому, цей проект сміливо можна віднести не тільки розважальним, але і до виховних заходів!

Дивись відео з виступом оркестру Артехатта:

Популярні новини зараз

Дружина Винника похвалилася розкішним букетом квітів

Без косметики і без білизни: 40-річна дружина Валерія Меладзе Альбіна Джанабаєва вбила наповал зовнішнім виглядом (ФОТО)

Лоліта і Валерія розкрили таємницю «вічного» молодості 72-річної Софії Ротару: більше не таємниця – всі подробиці

Почистив бабусі кишені, але поплатився: Прохор Шаляпін залишився ні з чим після зради старої коханки – подробиці

Показати ще

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що стало відомо, як буде виглядати логотип конкурсу Євробачення 2019. Змагання в цьому році буде проходити в столиці Ізраїлю Тель-Авіві. Кожен рік для проведення конкурсу країна-організатор разом з організаційним комітетом придумує новий девіз і логотип. Слоган Євробачення в цьому році — Dare to Dream (Осмелься мріяти). Логотип розробляло ізраїльське брендингове агентство.

Більше цікавих матеріалів можна читати на clutch.ua.