Дружина принца Гаррі Меган Маркл останнім часом все більше намагається сховатися від очей настирливої преси. Нещодавно в західних ЗМІ навіть з'явилася інформація про те, що довіра британців до герцогині Сассекской настільки впала, що тієї доводиться практично регулярно приховувати будь-які свої переміщення щоб не потрапити під роздачу незадоволеною публіки. Крім цього, сам принц Гаррі переживає за те, що його дружину може наздогнати трагічна доля його матері, принцеси Діани, а тому сам контролює, щоб інформація про переміщення Меган не потрапляла в ЗМІ.

Днями в Кенсингтонському палаці пройшло чергове не анонсований заздалегідь захід з Меган Маркл.

Меган Маркл, принц Гарри
Принц Гаррі і Меган Маркл на таємній зустрічі з прем'єр-міністром Нової Зеландії

21 січня під дахом Кенсінгтонського палацу монархи зустрілися з главою уряду Нової Зеландії Джасиндой Ардерна. На зустрічі герцоги Сассекские подякували прем'єр-міністра за теплий прийом, який був наданий їм під час їх першого офіційного туру. В честь цього Меган Маркл і вирішила організувати зустріч.

принц гарри, меган маркл, 2019
Принц Гаррі і Меган Маркл на приватному прийомі в Кенсингтонському палаці

Про що говорили Меган і Джасінда залишається невідомим, проте деякі ЗМІ висловили припущення, що темою їх розмови стала благодійність, так як і Маркл і Ардерна беруть активну участь у різних заходах, спрямованих в русло допомоги.

Дивись відео про те, як виглядає Кенсінгтонський палац:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що стало відомо, як буде виглядати логотип конкурсу Євробачення 2019. Змагання в цьому році буде проходити в столиці Ізраїлю Тель-Авіві. Кожен рік для проведення конкурсу країна-організатор разом з організаційним комітетом придумує новий девіз і логотип. Слоган Євробачення в цьому році — Dare to Dream (Осмелься мріяти). Логотип розробляло ізраїльське брендингове агентство.

Крім цього, ми розповіли про те, що легендарний голлівудський актор Джим Керрі вийшов у світ з новою дівчиною. Через кілька років, після трагічного суїциду колишньої коханої артиста Катаорины Керрі Уайт вів самітницьке життя і практично не з'являвся на публіці. А нещодавно, на церемонії вручення премії Золотий Глобус 2019 він з'явився на людях зі своєю колегою по серіалу Жартую. До речі, за роль в цьому телешоу Керрі номінували на премію.

Більше цікавих матеріалів можна читати на clutch.ua.