У вівторок, 22 січня, на офіційному YouTube-каналі Маші Єфросиніної вийшло інтерв'ю з екс-героєм шоу «Холостяк» (СТБ) Іраклі Макацарія. Грузинський шоумен відверто відповів на провокаційні запитання телеведучої про батьківство. Він розповів, чому любить проводити час з дітьми і яку роль вони відіграють у його житті.

Екс-герой шоу «Холостяк» Іраклі Макацарія чекає дівчинку
Иракли Макацария, Холостяк, семья, дети
Екс-«Холостяк» Іраклі Макацарія давно мріє про сім'ю та дітей

У завидного «Холостяка» Іраклі Макацарія немає своїх дітей. Зате він встиг стати хрещеним татом. У нього цілих сім хрещеників, з якими він проводить багато часу.

«Я обожнюю дітей. У мене цілих сім'ї хрещеників. Коли у мене є можливість і я бачуся з друзями, я більше спілкуюся з дітьми. Вони мене дуже сильно наповнюють». — поділився шоумен.

Иракли Макацария, Холостяк, дети
Іраклі Макацарія багато часу проводить з дітьми

Крім того, Макацарія в черговий раз повідомив, що мріє про кохану людину і дітей. Йому вже 33 роки і зараз саме час заводити сім'ю.

«Можу сказати, що у мене величезне бажання, щоб у мене була сім'я, діти. Тому що для мене це є головною метою в житті», — зізнався Іраклі.

Екс-«Холостяк» з нетерпінням чекає, коли зможе піклуватися про своїх спадкоємців. Тим більше, що такий досвід у нього вже є. На День Святого Миколая Іраклі Макацарія відвідав дитячий будинок, щоб привітати малечу зі святом. Шоумен дуже швидко знайшов спільну мову з хлопцями та ті буквально не хотіли його відпускати.

Дивись повне інтерв'ю Іраклі Макацарія для YouTube-каналу Маші Єфросиніної:

Ще читай ексклюзивне інтерв'ю Микити Добриніна, головного героя 9 сезону романтичного реаліті «Холостяк» на СТБ. Перспективний молодий чоловік погодився відповісти на кілька запитань, які цікавлять всіх дівчат країни. Якою повинна бути обраниця «Холостяка», чи існує кохання на проекті і куди варто відправитися в медовий місяць. Про це і багато чому іншому в статті.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua