Українські журналісти в середині січні 2019 провели розслідування, в ході якого знайшли фірму Green Films у відкритих реєстрах, чиїм засновником є Зеленський і партнери. Вона продовжувала займатися виробництвом фільмів в Росії. До речі, один з фільмів, який виробляється цією компанією, брав участь у конкурсі на фінансування Міністерством культури РФ.

владимир зеленский
Володимир Зеленський відмовився від російського бізнесу

Через тиждень після того, як розслідування було оприлюднено, Володимир Зеленський поспішив показати документи, які свідчать про його офіційному вихід з компанії.

«Всім привіт, дорогі друзі. Ви знаєте, 28 років наші політики чогось там обіцяють, а потім обов'язково брешуть. Не хочу бути таким, неприємно бути таким. Тому я пообіцяв, що я зробив. І мені для цього п'ять років чекати не потрібно. Ось», – прокоментував Зеленський.

Тіна Канделакі розповіла про «кримському» скандал на закритому заході
владимир зеленский
Володимир Зеленський відмовився від російського бізнесу

Нагадаємо, раніше Держкіно заборонило фільм Володимира Зеленського.

Дивись відеозвернення Володимира Зеленського:

Також читай про те, що для численних прихильниць і шанувальників Тіна Кароль є не тільки улюбленою співачкою, але й справжньою іконою стилю. Шанувальники відзначають: вона вміє показати себе у всій красі, а при цьому не використовує тону гриму і «павич» вбрання для того. Проте хіба не всі артисти виглядають бездоганно на сцені і зустрічах зі ЗМІ? Нещодавно в Мережу злили фотографію, на якій українська виконавиця була без грама макіяжу. Так Кароль хороша? Читай всі подробиці та коментарі користувачів соціальної мережі, перейшовши за посиланням.

Раніше Clutch також писав про те, що Володимир Зеленський – один з найяскравіших представників українського шоу-бізнесу на даний момент. Артист володіє не тільки прекрасним почуттям гумору, без якого не зміг би побудувати успішну кар'єру, але і чарівністю, перед яким не встоїть жодна жінка. Однак серце Зеленського вже давно зайняте. Його обраницею стала Олена Кияшко, з якою комік навчався в паралельних класах. Читай про те, як відбулося знайомство пари і як розвивалися їхні стосунки, за посиланням.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.