Знаменитий YouTube-канал «Зе Інтерв'юер» запустив новий проект під назвою «Фізкультура». В ній ведучий Анатолій Анатоліч буде показувати кращих українських спортсменів, а також тих, хто бере участь у їх підготовці до змагань. Гостем першого випуску став боксер Денис Берінчик, який брав участь у другому сезоні шоу «Танці з зірками» на 1+1.

Денис Беринчик рассказал о сыне, который умер спустя 15 дней после рождения
Денис Беринчик, бокс, тюрьма
Боксер Денис Берінчик

В інтерв'ю Денис Берінчик розповів, за що кілька тижнів сидів у КПЗ (камері попереднього ув'язнення — прим. ред.).

«Я трохи в КПЗ посидів, бо був запідозрений у злочині. За бійку. Там у людини пропало щось, і ніхто не міг довести, де воно було. Речдоку немає, і, в принципі, ти тільки підозри можеш пред'явити. Прокурор тобі наказує пару тижнів, щоб одумався. Батьки переживали», — відверто зізнався боксер.

Денис Беринчик, тюрьма, сидел
Боксер Денис Берінчик зізнався, за що сидів у КПЗ

Нагадаємо, що Денис Берінчик в юності вів розгульний спосіб життя. Він часто притягувався за бійки, грабежі і розбій. Одного разу спортсмену довелося провести 4 місяці в луганському СІЗО з отпетыми злочинцями. Проте бокс допоміг йому направити свою енергію в правильне русло. Тренування два рази в день, дисципліна і завзятість кардинально змінили життя Дениса. І тепер ми всі знаємо Берінчика як олімпійського чемпіона.

Дивись повне інтерв'ю з Денисом Беринчиком на YouTube-каналі «Зе Интервьер«:

Популярні новини зараз

Купальник врізався в інтимне місце: добірка найбільш пам'ятних купальників 70-річної Алли Пугачової – в молодості була ще тією оторвою (ФОТО)

Довговолоса принцеса: Світлана Лобода показала старшу дочку Євангеліну, маленька — копія мами

Дружина Топалова Регіна Тодоренко показала фігуру після пологів: "Губка Боб в шортах"

Воскова маска замість обличчя: Алла Пугачова стурбувала фанатів змінами у зовнішності. Дружина Галкіна вже не та

Показати ще

Також читай про те, як співачка BARABANOVA врятувала життя людині. Під час відпочинку на Кубі артистка побачила, як хтось борсається у воді. Вона негайно кинулася на допомогу потопаючому. Ним виявився іноземець, який знімав відео про підводному світі. Молодий чоловік поспішив віддячити свою рятівницю. Чим все закінчилося, читай в інтерв'ю BARABANOVA.

Ще читай інтерв'ю Дана Балана — нового судді 9 сезону шоу «Голос країни«. Він розповів про те, як його прийняли інші судді і чого чекати від нього у проекті. Як повідомляв раніше продюсер шоу, з боку Балана буде багато флірту з Кароль і конкуренції з Потапом. Крім того, співак поділився найближчими творчими планами, повідомивши про новий підготовленому проекті. Це буде щось нове, зовсім не схоже на попередні роботи артиста.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.