Серіал Фортечна знімався в самих мальовничих куточках Києва та України. Яке місце Вам запам'яталося найбільше з тих, де Ви знімалися?

– Напевно, заповідник Качанівка Чернігівської області найбільше запам'ятався. Я давно мріяла там опинитися, але не виходило – часу постійно не вистачало. Тому спробувала максимально використовувати ті кілька днів, що ми там знімали. Читала історію особняка, багато ходила, гуляла по лісі. Надзвичайної сили і краси місце, від якого паморочиться голова. Такі пласти історії ховаються за цією садибою. Починаючи від того, що це був диспансер, і завдяки цьому вдалося зберегти цю будівлю від партійних бюрократів. Був один товариш, який хотів забрати собі це величезний маєток в якості дачки. Закінчуючи деревами, під якими відомі люди (Гоголь, Глінка, Шевченко, Марко Вовчок) писали свої твори. Прекрасна архітектура, величезна територія, широка річка. Одним словом, абсолютна гармонія.

олеся журавковская, крепостная
Олеся Жураковська розповіла про зйомки в Кріпосній

Всі ЗМІ пишуть про цікавих нарядах в серіалі. У Вас були традиційні українські або стилізовані?

– У мене були дуже прості вбрання з традиційними елементами українського костюму. Але в основному простолюдинская одяг. Полотняна, вовняний одяг. Ще було кілька ошатних традиційних українських костюмів для зйомок весілля та інших свят. Потрібно віддати належне нашим художникам по костюмах, вони скрупульозно потрудилися над деталізацією і достовірністю. Деякі речі відшивають, а деякі орендувалися. Наприклад, сорочка, намиста (традиційне намисто), згарда, очіпки. Цим елементам десь за 150 років.

Павло Вишняков розповів про зйомки в Опері за викликом і ідеальній дівчині

олеся журавковская, крепостная
Олеся Жураковська розповіла про зйомки в Кріпосній

Вам дісталася роль вільної працівниці Павичі. Чого Ви навчилися у свого персонажа? Які найбільш запам'ятовуються її риси?

– Ти проживаєш життя свого персонажа. Кожен чогось вчить і доповнює тебе. В даному випадку, надзвичайного терпіння і мудрості цієї жінки Павичі хотілося б навчитися. Не знаю, чи багато у неї взяла, але мала можливість доторкнутися до її тяжку долю і доброму серцю. Сподіваюся, що вдалося почерпнути і залишити собі. Те, що вона була приречена на самотність, як вона з цим справлялася і як їй вдалося залишитися світлою і доброю.

Популярні новини зараз

Мережу розсмішило відео з Ангелою Меркель, що гралася своєю туфлею на нормандському саміті

Гороскоп на 11 грудня: Козеріг засмутиться, Риби самотні, Рак відчує полегшення

Тест на характер: те, як ти стискаєш кулак, говорить про тебе дещо цікаве

Названа володарка самого красивого тіла в світі: фото красуні

Ваш персонаж – вільна жінка. Як вважаєте, який би чоловік підійшов їй?

– Всім підходять добрі, щедрі і мудрі чоловіки. Але найголовніше якість – доброта.

Актриса Надія Коверская розповіла про зйомки в Крути 1918, схуднення та материнстві

олеся журавковская, крепостная
Олеся Жураковська розповіла про зйомки в Кріпосній

У зйомках Кріпосної брали участь багато талановитих акторів. Як уникати конфліктів на майданчику, щоб це не відбивалося на роботі в кадрі?

– Перш ніж щось сказати людині, подумай, чи приємно тобі буде почути таке самої – це головне керівництво. Поводься з людьми так, як хочеш, щоб чинили з тобою. Все дуже втомлювалися, але працювали на спільний результат. Тому важливо ставитися один до одного, як до кришталевих келихах, і не руйнувати атмосферу.

Наскільки органічно відчуваєте себе на зйомках історії, дія якої відбувається два століття тому? Що виявилося найскладнішим/несподіваним у побутовому і психологічному планах?

– Я на знімальних майданчиках і театральних сценах завжди відчуваю себе органічно, незважаючи на те, яку епоху граю. Це моя професія, яку я люблю. З приводу Кріпосної і історичного серіалу, напевно, доводилося звертати більше уваги, щоб сучасні слова не проскакували в кадрі. Моя героїня дуже яскрава і характерна зі своїми особливими слівцями і фразами. Але такі труднощі бувають на перших порах, а ми знімали більше року. Так що втягуєшся швидко. Варто лише надіти костюм, і ти вже готовий.

Одкровення переможниці Ексів: про життя після проекту, стосунки і виграші

олеся журавковская, крепостная
Олеся Жураковська розповіла про зйомки в Кріпосній

Мені дуже подобалося зніматися в Кріпосної. До того ж, наші художники, операторська та режисерська групи – обожнюю їх – стежили за тим, щоб була красива картинка. Наскільки я знаю, орієнтувалися на Вермеєра. І мені здається, у нас вийшло. Дуже чекаю і хвилююся, багато любові віддала цього проекту і мої соратники по проекту теж. Хотілося б, щоб люди отримали задоволення від нашої роботи.

Нагадаємо, раніше Яна Кутишевская дала відверте інтерв'ю.

Дивись відео до серіалу Фортечна на СТБ:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.