У середу, 19 грудня 2018 року, з'явилися дані про те, що Ані Лорак ще 4 грудня подала документи на розлучення в Шевченківський суд Києва. Також стала відома дата слухання по справі – 24 грудня. Згідно з інформацією преси, співачка розлучається з чоловіком Муратом Налчаджиоглу з-за того, що той влітку 2018 проводив час з київської тусовщицею Яною Бєляєвої в клубі Dali Park.

лорак
Ані Лорак розлучається з Муратом Налчаджіоглу

Тепер же, виходячи з інформації Шевченківського реєстру, стало відомо, що засідання у справі розлучення Кароліни Куєк (справжнє ім'я Ані Лорак та її чоловіка Мурата Налчаджіоглу заплановано на четвер, 31 січня. Воно почалося в 11:00 за київським часом.

Адвокати висловили припущення про те, з ким залишиться 7-річна донька пари Софія. За їх словами, у зв'язку з тим, що Ані Лорак не має наркотичної та алкоголической залежності, може забезпечувати її, Соня залишиться з мамою.

Цекало розлучився з сестрою Віри Брежнєвої: розкриті подробиці
лорак
Ані Лорак розлучається з Муратом Налчаджіоглу

Нагадаємо, раніше чоловік Ані Лорак написав зворушливе послання співачці після розлучення.

Дивись відео про зраду чоловіка Ані Лорак:

Популярні новини зараз

Він помер: актриса серіалу "Свати" повідомила про непоправну втрату

Єгор Глєб показав вагітну Ані Лорак: фото доводить його серйозні наміри

Мати Ольги Бузової вивела Даву на чисту воду: він виявився не тим, за кого себе видає

Вагітна Лорак прикрила плід кохання з Єгором Глібом сорочкою

Показати ще

Також читай про те, що для численних прихильниць і шанувальників Тіна Кароль є не тільки улюбленою співачкою, але й справжньою іконою стилю. Шанувальники відзначають: вона вміє показати себе у всій красі, а при цьому не використовує тону гриму і «павич» вбрання для того. Проте хіба не всі артисти виглядають бездоганно на сцені і зустрічах зі ЗМІ? Нещодавно в Мережу злили фотографію, на якій українська виконавиця була без грама макіяжу. Так Кароль хороша? Читай всі подробиці та коментарі користувачів соціальної мережі, перейшовши за посиланням.

Раніше Clutch також писав про те, що Володимир Зеленський – один з найяскравіших представників українського шоу-бізнесу на даний момент. Артист володіє не тільки прекрасним почуттям гумору, без якого не зміг би побудувати успішну кар'єру, але і чарівністю, перед яким не встоїть жодна жінка. Однак серце Зеленського вже давно зайняте. Його обраницею стала Олена Кияшко, з якою комік навчався в паралельних класах. Читай про те, як відбулося знайомство пари і як розвивалися їхні стосунки, за посиланням.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.