Сьогодні, 21 березня, Марат Башаров розлучився з дружиною Єлизаветою Шевырковой. Пара отримала офіційне свідоцтво про розірвання шлюбу. З ким залишиться 2-річний син Марсель поки невідомо. Найімовірніше виховувати хлопчика буде мама.

Сергій Шнуров залишив Матильди після розлучення нерухомість на 140 млн

Марат Башаров, Єлизавета Шевыркова, розлучення

Марат Башаров та Єлизавета Шевыркова прожили разом 2,5 року. Влітку 2016 відомий актор оголосив, що одружується на своїй вагітній шанувальниці. Через кілька тижнів у них народився син Марсель. Церемонія одруження відбулася 9 вересня 2017 року, в день 870-річного ювілею Москви. Проте вже через півтора року сімейне щастя звалилося. У лютому 2019 Шевыркова подала на розлучення. Причиною розлучення стало те, що російський актор неодноразово піднімав на неї руку. По своїй дурості дівчина замовчувала побої, але в грудні 2018 вирішила покласти край домашньому насильству.

Попередні дружини Марата йшли від нього теж з причини постійних побоїв. Наприклад, Катерина Архарова в 2014 змушена була вдаватися до ринопластики через зламаного носа.

Убита горем 12-річна донька Юлії Началовой на похоронах прощається з мамою (ФОТО)
Марат Башаров, Елизавета Шевыркова, развод
Марат Башаров та Єлизавета Шевыркова

Нагадаємо, що напередодні Нового року 2019 Марата звинуватили у жорстокому побитті Шевырковой. Про скандальний інцидент ЗМІ повідомив брат потерпілої. Він заявив, що Башаров зламав ніс жінці. В результаті травми вона була доставлена в лікарню, де лікарі надали їй медичну допомогу.

Дивись відео, чому Єлизавета Шевыркова розлучилася з Маратом Башаровим:

Також читай про те, як потрапила в лікарню відома українська співачка Катя Бужинська. Будучи на відпочинку в Греції з сім'єю, зірка відчула нездужання. Відразу після цього вона вирушила на обстеження в клініку, де була госпіталізована. Тепер художник належить пройти тривалий курс терапії. Причиною різкого погіршення здоров'я стала перевтома, стреси, відсутність нормального сну і харчування. Шанувальники побажали їй якнайшвидшого одужання

Ще читай про те, що подружня пара Сніжана і Сергій Бабині в третій раз стануть батьками. Пара повідомила цю радісну новину на офіційній сторінці в Instagram. Дружина музиканта знаходиться на сьомому місяці вагітності і щосили готується до народження малюка. Поповнення в родині планується влітку. Однак фанати вже щосили вітають Бабкіних і бажають міцного здоров'я дитині.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.