Туалет на вулиці, замість сходинок — сходи. Ні, це не опис сільського будинку, це ті умови, в яких доводиться жити артистам, які вирішили відвідати Ірпінь — місто, який знаходиться в п'ятнадцяти хвилинах їзди від Києва.

Сергей Притула
Сергій Притула

Про це шоумен Сергій Притула розповів у своєму Instagram, опублікувавши невеликий відеоролик, в якому показав, як нелегко живеться його команді в гастрольному турі. Зокрема, ведучий продемонстрував вуличну туалетну кабінку (у приміщенні зручностей не виявилося) і сходи на другий поверх невеликої будівлі, де знаходиться гримерна артистів. І хоч такі умови, м'яко кажучи, не назвеш «зірковими», Сергій лише посміявся і сказав «це ок».

Потап розповів про самому екстремальному з*ксе з Каменських: «з допомогою статуетки»
Сергей Притула
Сергій Притула

А що ти думаєш з цього приводу?

Філіп Кіркоров влаштував скандал на похоронах Началовой з-за «простих смертних»

Дивись той самий відеоогляд місцевого Будинку культури від Сергія Притули:

Також читай про те, що для численних прихильниць і шанувальників Тіна Кароль є не тільки улюбленою співачкою, але й справжньою іконою стилю. Шанувальники відзначають: вона вміє показати себе у всій красі, а при цьому не використовує тону гриму і «павич» вбрання для того. Проте хіба не всі артисти виглядають бездоганно на сцені і зустрічах зі ЗМІ? Нещодавно в Мережу злили фотографію, на якій українська виконавиця була без грама макіяжу. Так Кароль хороша? Читай всі подробиці та коментарі користувачів соціальної мережі, перейшовши за посиланням.

Раніше Clutch також писав про те, що Володимир Зеленський – один з найяскравіших представників українського шоу-бізнесу на даний момент. Артист володіє не тільки прекрасним почуттям гумору, без якого не зміг би побудувати успішну кар'єру, але і чарівністю, перед яким не встоїть жодна жінка. Однак серце Зеленського вже давно зайняте. Його обраницею стала Олена Кияшко, з якою комік навчався в паралельних класах. Читай про те, як відбулося знайомство пари і як розвивалися їхні стосунки, за посиланням.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua