Більше року тому життя колишньої солістки групи ВІА-Гра Анни Сєдокової різко змінилася. Її екс-чоловік бізнесмен Максим Чернявський таємно відвіз їх шестирічну доньку Моніку в США і подав в суд на співачку, щоб позбавити її батьківських прав. Співачка пережила десятки судових засідань і сімейних скандалів, щоб мати право бути матір'ю для своєї рідної дочки. Докладніше про те, як це було вона розповіла Регіна Тодоренко у новому випуску YouTube-програми «П'ятниця з Регіною!».

«Примарний гонщик» Ніколас Кейдж розлучився через чотири дні після весілля
Анна Седокова, дочь Моника, бывший муж, суд
Анна Седокова з дочкою Монікою

Седокова ледь стримувала сльози, коли присвячувала Регіну в таємниці свого особистого життя.

«У нас була дуже складна ситуація з Монікою, через яку я проходила весь минулий рік. У нас була жахлива ситуація з моїм колишнім чоловіком Максимом. Були суди. Було стільки болю. Це була відкрита рана. Але на сьогоднішній день ми зуміли знову стати близькими людьми і друзями. Я запропонувала підписати мирний договір. І ми його підписали», — повідомила артистка.

Аліна Гросу виходить заміж через 4 роки стосунків
Анна Седокова, дочь Моника, бывший муж, суд
Анна Седокова з дочкою Монікою

Однак незважаючи на те, що Седокова вивісила «білий прапор» та Чернявський відповів їй взаємністю, 6-річна Моніка залишилася жити з батьком.

«Є два варіанти: воювати і продовжувати травмувати дитину або зрозуміти і прийняти. Я подумала про неї. Я подумала про те, що буде краще для неї. Сподіваюся Макс зрозуміє все з часом і якось змінить свою думку. Я молюся про це кожен день. Адже він повинен зрозуміти, що їй потрібна мама. Ніхто не може замінити її, навіть найкраща жінка. Я щиро закликаю до його розуму і думаю, що справа йде до цього», — розповіла Ганна.

Популярні новини зараз

У модному жакеті з перловою брошкою: Олена Зеленська захопила елегантним вбранням

Улюблена дочка Сулеймана з "Величне століття" показала свою сім'ю в реальному житті: красень-чоловік і двоє синів - фото

Мудрий правитель і жорстокий батько: як в реальному житті виглядав султан Сулейман Прекрасний

Більше, ніж родинні узи: дочка хворий Анастасії Заворотнюк перестала приховувати свої почуття до вітчиму Петру Чернишову

Показати ще

Бачиться з молодшою дочкою Анна Седокова може тільки в США і ніяк інакше. Виїжджати в Росію дівчинці суворо заборонено.

Дивись відверте інтерв'ю Анни Сєдокової у новому випуску «П'ятниця з Регіною!»

Також читай про те, як потрапила в лікарню відома українська співачка Катя Бужинська. Будучи на відпочинку в Греції з сім'єю, зірка відчула нездужання. Відразу після цього вона вирушила на обстеження в клініку, де була госпіталізована. Тепер художник належить пройти тривалий курс терапії. Причиною різкого погіршення здоров'я стала перевтома, стреси, відсутність нормального сну і харчування. Шанувальники побажали їй якнайшвидшого одужання.

Ще читай про те, як змінилася після хвороби 71-річна Софія Ротару. Відома українська співачка потрапила в об'єктиви камер і жахнула журналістів своїм зовнішнім виглядом. У зв'язку з проблемами зі здоров'ям артистка дуже схудла і стала не схожа сама на себе. Вона завжди носить великі сонцезахисні окуляри, покриває голову хусткою і рідко усміхається. Залишається тільки припустити, які труднощі переживає артистка. Шанувальники дуже хочуть вірити, що колись запальна «Хуторянка» відновиться і проживе ще багато щасливих років. А, можливо, вона навіть зможе порадувати публіку новою піснею.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.