Під час телепрограми, між її провідною Лерою Кудрявцевою (До) і Ксенією Собчак (З) виникло забавний діалог, що стосується смакових пристрастей другій:

До: Цибулю і перець — чим не влаштовує?

З: Ось ти ведеш захід, виходиш і такий: «Добрий вечеер, Іван Андрійович», і так дихаєш на нього чудово... А Іван Андрійович думає: «Господи, приїхала з Москви, пристойна жінка, а дихає як колгосп».

К: А перець болгарський?

З: Перець болгарський я просто ненавиджу. От мені здається, що коли я потраплю в пекло, там буде кілька речей, якими особисто мене будуть годувати: лакриці і болгарським перцем.

Популярні новини зараз

Йосип Пригожин показав свою коханку: вона Валерії і в підметки не годиться

Він помер: актриса серіалу "Свати" повідомила про непоправну втрату

19-річна українка продала свою невинність 58-річному олігарху-іноземцю

Вагітна Лорак прикрила плід кохання з Єгором Глібом сорочкою

Показати ще

К: Але перець корисний для судин..

З: Він огидний на смак.

Змінилася до невпізнання: Таїсія Повалій в обіймах Баскова налякала фанатів зовнішнім виглядом
Ксения Собчак
Ксенія Собчак

А що з продуктів не любиш ти?

Надія Мейхер піддалася жорстоким принижень в новому фільмі Оксани Байрак

Дивись випуск шоу «Секрет на мільйон» з Ксенією Собчак:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Докладніше читай, перейшовши за посиланням.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.