Український співак ALEKSEEV — справжній улюбленець публіки. Його пісні подобаються не тільки юним дівчатам, які ще й до того ж у захваті від милих і сумних очей Микити, але і жінкам старше. Навколо артиста сформувався імідж закоханого в минуле романтика, який хоч і розуміє, що потрібно відпустити те, чого більше немає, але все ж переживає не помилився. Такий меседж був вкладений в його композицію Як ти там. Сам артист говорив, що пісня багато в чому автобіографічна і що він не може забути свою минулу любов.

ALEKSEEV, как ты там
ALEKSEEV — Як ти там

А днями ALEKSEEV був помічений в італійській Венеції в компанії симпатичної білявки. Про це написало видання Super. У своєму Instagram вони виклали відеозапис, на якій відображені схожі на Микиту й учасниця Віа Гри Уляну Синецкую молоді люди. На відео хлопці прогулюються по каналу на місцевому водному транспорті. «Уляна» обіймає «Микиту» і парочка про щось перемовляється.

Дан Балан змусив Кароль ревнувати, зізнавшись у любові учасниці «Голосу»
View this post on Instagram

Похоже, в российском шоу-бизе образовалась новая парочка. Певец Никита Алексеев @alekseev_officiel , известный как Alekseev, закрутил роман с новой солисткой группы “Виа Гра” Ульяной Синецкой @sinetskayaulyana . ⠀ Отношения между ними завязались после проекта “Новая фабрика звезд”, где Ульяна спела с Алексеевым дуэтом. Свои симпатии друг другу молодые долго скрывали от общественности — по условию контракта солисткам “Виа Гры” нельзя выходить замуж и заводить романы во время работы в коллективе. Как нам стало известно, в конце марта молодые люди отправились в один из самых романтичных городов — Венецию, где они смогли насладиться обществом друг друга, катаясь на лодке по каналам города любви.#alekseev #виагра #новости А вам нравится пара Ульяны и Никиты?

A post shared by SUPER (@super.ru) on

«Відносини між ними зав'язалися після проекту Нова фабрика зірок, де Уляна заспівала з Алексєєвим дуетом. Свої симпатії один одному молоді довго приховували від громадськості — за умовою контракту солісткам Віа Гри не можна виходити заміж і заводити романи під час роботи в колективі», — написано в повідомленні Super.

Також у запису зазначається, що наприкінці березня молоді люди вирушили до Венеції, де далеко від публіки змогли насолодитися товариством одне одного.

Дивись відео з виступом ALEKSEEV і Уляни Синецкой:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що стало відомо, як буде виглядати логотип конкурсу Євробачення 2019. Змагання в цьому році буде проходити в столиці Ізраїлю Тель-Авіві. Кожен рік для проведення конкурсу країна-організатор разом з організаційним комітетом придумує новий девіз і логотип. Слоган Євробачення в цьому році — Dare to Dream (Осмелься мріяти). Логотип розробляло ізраїльське брендингове агентство.

Крім цього, ми розповіли про те, що легендарний голлівудський актор Джим Керрі вийшов у світ з новою дівчиною. Через кілька років, після трагічного суїциду колишньої коханої артиста Катаорины Керрі Уайт вів самітницьке життя і практично не з'являвся на публіці. А нещодавно, на церемонії вручення премії Золотий Глобус 2019 він з'явився на людях зі своєю колегою по серіалу Жартую. До речі, за роль в цьому телешоу Керрі номінували на премію.

Більше цікавих матеріалів можна читати на clutch.ua.