Днями вийшов новий випуск програми Насті Ивлеевой Агент шоу. В одній з найпопулярніших рубрик Руйнівники репутації блогер зізналася, порівняння з якими зірками її дратує.

Настя Ивлеева, Ольга бузова, агент шоу, фото
Настя Ивлеева різко висловилася про порівняння з Ольгою Бузової

Що сказала Настя Ивлеева:

«Мене дико дратує, що мене порівнюють з Бузової! Поясню: як мені здається, у нас абсолютно різний контент. Просто нас порівнюють в тому плані, що вона злетіла, і у мене в певний момент теж був якийсь підйом. Ми дві такі юні дівчата, типу self-made, набрали передплатників. Але! У нас абсолютно різний контент! Я роблю свій контент поетапно. Цеглинка до цеглинки. І я роблю його якісним, щоб це було цікаво дивитися. І моя популярність ґрунтувалася на шляхетність і прекрасного того, що я роблю. А людина просто хайпит. І коли вона раптом перестане бути дурною і робити х**ню, її стане нецікаво дивитися».

«Холостяк» Микита Добринін вийшов у світ: «хто його супутниця?»
Настя Ивлеева, Ольга бузова, агент шоу, фото
Настя Ивлеева різко висловилася про порівняння з Ольгою Бузової

Нагадаємо, раніше Настя Ивлеева кардинально змінила імідж.

Дивись відео нового випуску Агент шоу, в якому Ивлеева заговорила про Бузову:

Також читай про те, що для численних прихильниць і шанувальників Тіна Кароль є не тільки улюбленою співачкою, але й справжньою іконою стилю. Шанувальники відзначають: вона вміє показати себе у всій красі, а при цьому не використовує тону гриму і «павич» вбрання для того. Проте хіба не всі артисти виглядають бездоганно на сцені і зустрічах зі ЗМІ? Нещодавно в Мережу злили фотографію, на якій українська виконавиця була без грама макіяжу. Так Кароль хороша? Читай всі подробиці та коментарі користувачів соціальної мережі, перейшовши за посиланням.

Раніше Clutch також писав про те, що Володимир Зеленський – один з найяскравіших представників українського шоу-бізнесу на даний момент. Артист володіє не тільки прекрасним почуттям гумору, без якого не зміг би побудувати успішну кар'єру, але і чарівністю, перед яким не встоїть жодна жінка. Однак серце Зеленського вже давно зайняте. Його обраницею стала Олена Кияшко, з якою комік навчався в паралельних класах. Читай про те, як відбулося знайомство пари і як розвивалися їхні стосунки, за посиланням.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.