Сьогодні, 14 червня, популярна українська телеведуча і блогерка Регіна Тодоренко відзначає день народження. В цьому році художник виповнюється 29 років і вона зустрічає цю цифру вже в новому статусі. 5 грудня Регіна народила сина, якого назвали Михайлом (Майклом).

Clutch ексклюзивно поспілкувався з мамою Регіни Тодоренко Іриною Юріївною. Ми розпитали самого близької людини телезірки про те, якою артистка була в дитинстві і дізналися багато несподіваних фактів.

Регина Тодоренко, клатч, clutch
Регіна Тодоренко з мамою Іриною Юріївною

Була Регіна примхливим дитиною? Бувало, що доводилося використовувати жорсткі методи, щоб заспокоїти її: покарання чи обмеження в чомусь?

Ірина Юріївна: ні-Ні-ні. З самого народження вона була дуже спокійна. Їла-спала-грала до року, поки не пішла. Потім, коли вона почала ходити, от тоді вже треба було за нею стежити, тому що це був караул повний. В рік і два вона вже розповідала віршики та книжки, які я їй читала при годуванні. Вже знала їх напам'ять. Регіна почала дуже розвиватися рано, дуже рано розмовляти. У три-чотири роки вона вже складала чотиривірші в садок на ранки.

Так як вона була дуже активною дитиною, цю енергію треба було якось використати. І ми відразу пішли на бальні танці. Потім, коли Регіна пішла в школу, – сама записалася в театральну студію, музичну школу і природно на курс іноземних мов. Усім цим вона займалася, скрізь встигала.

Регина Тодоренко, клатч, clutch, в детстве
Регіна Тодоренко в дитинстві

Найцікавіше було, коли вона пішла в театральну студію. Там перший час сидиш і дивишся, як виступають і репетирують інші, старші артисти. Але їй це справа набридло, і вона сказала режисерові: «А ви мені зателефонуйте, коли будете ролі роздавати, що це я сиджу на лавочці і дивлюся. Мені це не цікаво!». Їй було тоді сім років.

Популярні новини зараз

Східна краса: Махідевран з "Величного століття" показала 4-річну дочку

Забув про Таюне: 47-річний Олег Винник показав, з ким провів вихідні-яскраві фото

"Такий ненатуральний": дружина Олега Винника з'явилася на публіці в перуці

Обрізала волосся і зробила модну стрижку - не боб каре: дружина Гліба Ані Лорак вразила стильним перетворенням (фото)

Показати ще

Вона досі просто не може сидіти на місці. Їй постійно потрібно чимось займатися, щось нове пізнавати.

Регіна Тодоренко вчить піврічного сина грати на піаніно (ВІДЕО)
Регина Тодоренко, клатч, clutch, в детстве
Регіна Тодоренко в шкільні роки

У 2000х роках були популярні різні субкультури: емо, панки, готи та інше. Захоплювалася чи Регіна у дитинстві подібними течіями?

В. Ю.: У неї взагалі на це не було часу. Вона постійно була зайнята. Ми часто їздили на якісь конкурси, фестивалі, концерти, в різні країни. Вона зі школи працювала постійно, була задіяна у різних виступах.

А на хлопчиків було часом? У шкільні роки за Регіною «бігали»?

В. Ю.: Женихів багато було, так. Одна з перших закоханостей її, трапилася у третьому класі. Вони обмінювалися записками. Це навіть дійшло до директора, бо мама хлопчика трошки не зрозуміла, що в дев'ять років буває закоханість і розвела цілу трагедію з цього. Але все закінчилося чудово.

Регина Тодоренко, клатч, clutch
Інтерв'ю з мамою Регіни Тодоренко

А бійки залицяльники влаштовували?

В. Ю.: Братик ходив на розбирання (У Регіни є старший брат – прим. ред.). Він взагалі за життя її веде, тому що це його сестричка, він її просив. Тому стежить за нею. Краще, напевно, ніж тато. Суворий!

У дитинстві Регіна була тихонею або періодично влазила в якісь халепи?

В. Ю.: Хоча вона з відзнакою закінчила школу, але була попереду всієї планети. Навіть шибки били в школі з однокласниками. Але все закінчувалося чудово, тому що проблеми вирішуються завжди.

А в Орлі і Решке це була просто жесть. Я завжди сиділа, як на пороховій бочці, бо вона мені дзвонить і каже: «Так, все... У нас тут виверження вулкана, якщо я не вийду на зв'язок через 15 хвилин... Кінець».

Регина Тодоренко посвятила трогательную песню шоу Орел и решка (ВИДЕО)
клатч, clutch, регина тодоренко
Регіна Тодоренко в шоу Орел і Решка

А в юному віці вона вас розігрувала?

В. Ю.: Так, постійно. Вона ж дуже велика фантазерка у нас. Навіть бабусям, які під будинком сидять, Регіна щось розповість, а вони мені передають. Я кажу їм: «Дитині три роки, кого ви слухаєте». Вона була дуже комунікабельною дитиною, тому з усіма спільну мову знаходила.

У вас були довірчі відносини, як я розумію. Чи Можете дати якісь поради, як побудувати довіру з дитиною.

В. Ю.: У нас з дітьми довірчі відносини, що з хлопчиком, що з дівчинкою. Тобто коли виникали будь-які проблеми, будь-які ексцеси, вони до мене завжди приходили, розповідали, ми сідали і вирішували.

У мене ніякого покарання не було. Я просто розглядала ситуацію і пропонувала їм варіанти вирішення тієї чи іншої проблеми, але рішення завжди залишала за ними. І досі я в курсі усіх справ. Подзвонять, розкажуть, в жилетку поплачуть.

регина тодоренко, клатч, clutch
Регіна Тодоренко з мамою на відпочинку

Те, що діти вам довіряли, це зрозуміло, а от ви довіряли їм? У вас не було страху, що вони зараз зроблять щось необдумане і вам доведеться «розгрібати»?

В. Ю.: У мене такого [страх] не було. В період підліткового віку, я навіть не бачила цього «підліткового віку». Тобто він для мене непомітно пройшов... Ніби так, які були діти, такі й залишилися. Ну, підросли, порозумнішали.

Це ж все залежить від того, яке спілкування в сім'ї. Я їх любила і люблю. Завжди спілкувалися, розмовляли на різні теми, у нас не було заборонених тем. Тому природно вони мені довіряли, а я їм.

Ви допомагаєте Регіні з малюком Майклом. Кажуть, що до онукам відрізняється ставлення, це правда?

В. Ю.: До Майкла по-іншому ставлюся, так, але він же маленький, найрідніше, такий гарненький. Наша Булочка. Діти у мене найкращі!

 

Більше цікавих матеріалів можна читати на clutch.ua.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Переглядаючи галерею, ми згадуємо позитивні і приємні для нас часи і моменти. Смартфон Huawei P Smart 2021 — якість фото нового рівня.
  2. Як зберегти красу і продовжити молодість: все про колаген. Необхідно знати кожній жінці.

  3. Історичний момент! Життя та біль першої жінки віце-президента США: з якого тіста ця Камала Харріс?

  4. Вперше в Україні: мама трійнят з Рівного виграла Європейський суд проти чоловіка-тирана.

  5. Дієтолог боксера Усика про популярні дієти, голодуванні, гормони та зв'язок цукру зі старінням. Необхідно знати всім!