Легендарний український музикант Віктор Павлік в цьому році відзначить вже 54-річчя. За ці роки артист проявив себе, як знатний ловелас. Вперше Павлік одружився ще в 18 років на дівчині Ліді. Від першого шлюбу у нього народився син Олександр, який пізніше пішов по стопах батька і став музикантом.

Другою дружиною співака стала громадянка Узбекистану Світлана. У шлюбі з нею Віктор прожив вісім років, у них народилася дочка Христина. Третя дружина артиста Лариса була танцівницею в ансамблі Тернопільської філармонії, з нею у Павлика з'явився син Павло. З Ларисою Віктор Павлік розлучився, але в 2012 році знову одружився на ній. Ще в 2016 році він разом з нею і сином зустрічав свій ювілей (50 років), проте незабаром після свята стосунки почали псуватися.

Як нам вдалося дізнатися від інсайдера, зараз Віктор Павлік зустрічається зі своїм концертним директором Катериною Репяховой. Подробиці читай в матеріалі.

За повідомленням анонімного джерела, Віктор Павлік вже давно перебуває у відносинах з 25-річною білявкою. На підтвердження цього, на сторінці Катерини Репяховой багато фотографій з артистом, які вона супроводжує emoji з сердечками.

Також ми побачили райдер Віктора Павліка, де вказано номер класу люкс або напівлюкс з великим двоспальним ліжком, у якому він розміститься з Катериною Репяховой (саме в такому формулюванні).

Популярні новини зараз

В ньому текла українська кров: яким насправді був син-спадкоємець Роксоляни Селім II

Східні гени видно неозброєним оком: Ані Лорак показала, як подорослішала її дочка від турецького бізнесмена

Воскова маска замість обличчя: Алла Пугачова стурбувала фанатів змінами у зовнішності. Дружина Галкіна вже не та

Світлана Лобода показала реальну фігуру в спортивному топіку: результат виснажливих тренувань вражає

Показати ще
Полякова, Притула, Павлик: зірки-політики розповіли, чим будуть займатися у Верховній Раді
Виктор Павлик
Віктор Павлік і Катерина Репяхова

На своїй сторінці в Instagram Катерина в шапці профілю написала, що вона заручена, а в профілі ми знайшли знімок, на якому можна побачити обручку на безіменному пальці правої руки у дівчини.

Виктор Павлик
Віктор Павлік заручений з Катериною Репяховой

Також на сторінці у концертного менеджера і за сумісництвом коханої Павлика можна побачити знімки з дня народження дівчини. Святкувати своє 25-річчя Катерина відправилася у рідний Дніпро. На фото можна побачити саму винуватицю торжества в компанії Віктора Павліка і, по всій видимості, мами дівчини.

виктор павлик
Катерина Репяхова відзначає 25-річчя

Разом Віктор Павлік і Катерина Репяхова їздять за кордон. Зазначимо також, що спільні знімки з'являються тільки в соціальних мережах у Репяховой. Павлик замовчує ці відносини.

Також молода кохана не зазначає Павлика на фото в Instagram.

Виктор Павлик
Віктор Павлік і Катерина Репяхова в Лондоні

У Facebook Катерини ми знайшли архівне фото, на якому вона ще зовсім юна (якщо не сказати маленька), а поруч з нею — досвідчений артист Віктор Павлік.

Виктор Павлик, Екатерина Репяхова
Архівне фото

На фото нижче Віктор Павлік зображений зі своєю колишньою дружиною Ларисою та сином Павлом. Навіть під час їх відносин, часто навколо пари ходили чутки про невірність артиста. Сам Павлик раніше в інтерв'ю зізнавався, що дозволяв собі фліртувати з іншими жінками, будучи в шлюбі, міг пізно повертатися додому і давав дружині інші приводи для ревнощів.

Не виключено, що відносини в парі могли розладнатися з-за серйозної і тривалої хвороби їхнього спільного сина — у Павла була саркома хребців. Зараз 19-річний юнак силами батьків та небайдужих пішов на поправку і проходить реабілітацію.

Віктор Павлик із третьою дружиною Ларисою та сином Павлом
Віктор Павлик із третьою дружиною Ларисою та сином Павлом

Дивись відео з Віктором Павліком:

Більше цікавих матеріалів можна читати на clutch.ua.