Нещодавно, разом із вашим саундпродюсером Романом Непомящим, ви випустили новий трек «Відчуття». Розкажіть трохи про нього.

Насправді, це трек був не створений, а народжений. Це велика різниця — створити і народити. Тому що, після великої паузи, дуже важко сісти і щось створити... В якийсь момент ти просто рождаешь. Ти вынашиваешь якісь ідеї, думки, і іноді тобі навіть не хочеться щось робити. От просто не хочеться займатися творчістю. Але життєва історія говорить тобі про те, що це твоя професія, і тобі необхідно в цю справу повернутися . І тоді ти сідаєш і "рождаешь" пісню. В цій пісні багато почуттів, думок, саме народжених і виношених.
Народжувався трек спільно з талановитими хлопцями Романом Непомящим та Ігорем Татаренко. В треку присутні мої особисті думки. Якщо говорити про Ігоря (співавтор слів до пісні), я думаю йому непросто було зі мною працювати, тому що це було схоже на кіно — "а може не варто", "ні, не треба", "а може все таки". Я чітко розуміла, що я хочу, що я не хочу, що б було в цій пісні.

Трек народжувався досить таки довго, це була мас причин. Перша причина — я відвикла від робочого процесу. Друга — життєві перипетії дали про себе знати.

Творчі плани на найближче майбутнє.

Якщо є чітко намічені дії, ти можеш про них розповісти. Поки що для мене найголовніше — це створити велику кількість класних треків.

Популярні новини зараз

Забув про Таюне: 47-річний Олег Винник показав, з ким провів вихідні-яскраві фото

"Не бачу ніякого сенсу триматися за те, чого не існує!": Камалія відверто розповіла про шлюб з пакистанським бізнесменом

Збулася мрія 41-річного Дана Балана: вагітна Тіна Кароль подарує йому дочку

Як зрозуміти, що ви вже перехворіли китайським вірусом: ТОП-4 симптома

Показати ще

На якій мові?

Мені зрозуміліше музика російською, тому що я з російськомовної родини. Але українська мова мені подобається, він вносить свою етнічну лепту в мою музику. Є музика, в якій я сприймаю тільки українську мову. Ну не може звучати певний стиль музики російською. Наприклад, група KAZKA. Вона органічна в українській мові. Або Кузьма Скрябін, Океан Ельзи. Я не уявляю їх пісні російською.

Евгения Власова
Євгенія Власова

Якось в інтерв'ю ви сказали, що ви співаєте не "завдяки", а "всупереч". Зараз так само?

Зараз навпаки. Мій творчий етап – "завдяки". Завдяки навіть певним поганим подій. Тому що, скажу чесно, як не дивно, я впевнена на 90 відсотків, що якщо б зі мною не трапилось по здоров'ю проблеми, я б не повернулася б у свою професію. Ось як ні дивно. Я вже була налаштована на інші життєві моменти. Може бути, мені так здається, в силу того що я дуже емоційна людина.

Ви говорили що, з народженням Ніни змінилося ваше творчість, так і все життя. Яке зараз вплив робить сім'я, Ніна на творчість?

Колосальне. Я, до речі, сьогодні подумала про те, згадуючи свої творчі етапи, що до заміжжя, я завжди виступала в красивих сукнях, у мене був дуже жіночний образ. Після – у мене з'явилися мужні костюми. З'явилася чоловіча енергія. Образ Амазонки. Я воювала. І події підтягнулися. Вірніше, спочатку події, потім я почала жити в цих подіях. Я зрозуміла, що мені доведеться бути сильною. І ось зараз мені знову хочеться жіночності. По суті, раніше я дорівнювала на чоловіків – бізнесменів. Це взагалі не жіноча історія. Я зараз багато вивчаю це питання. Хто така жінка? Куди їй варто заглядати, куди не варто. І моя дочка, вона мені дуже багато підказує. Я впевнена, наші діти розумніші нас багато в чому. Вона мене дуже багато чому вчить. І мудрості, і бачити себе з боку і розуміти себе більше. І навіть в якихось музичних течіях вона мені багато підказує. Як не крути, присутній момент, що ми з різних поколінь. Я багато знаю про молодіжній групі BTS. Ця група, якою захоплюються дівчатка 14-15 років, це дуже романтичні хлопці. Колись, у моєму віці, це були Backstreet Boys. У кого –то був «Ласкавий Травень», але я слухала західних більше. Ця мода не змінюється. Звичайно люди змінюються. Але мода на романтику, на любов, на відносини не змінюється. І завдяки доньці я це побачила. У мене були прагнення – "а це модно, треба це взяти".

Мені здається, що не я вчу дочку, а вона мене. Не в тому плані , що я її слухаю, а в тому плані, що навіть коли вона щось робить, як мені здається, не так, я над собою спочатку працюю. І потім розумію, що таки так, моє сприйняття було не правильним. Це дуже цікаво. Коли ти любиш людину, любиш свою дитину, ти намагаєшся знайти точки дотику. І це часто через свої, особисті складності і ломки. А потім, озираєшся назад, і думаєш: "Молодець, вийшло".

Євгенія Власова розповіла про реабілітацію: «ще три місяці тому я ридала»
Евгения Власова
Інтерв'ю: Євгенія Власова

Ніні зараз 15. Вона творча дитина? Чи ви хочете, щоб вона пов'язала своє життя з шоу-бізнесом?

Найголовніше, чого я хочу, це щоб моя дочка чітко розуміла себе. А для цього дитині потрібно дати свободу. Сказати, що я хочу, щоб вона була або не була в шоубізнесі, точно не скажу. Тому що, якщо вона буде себе почувати в шоубізнесі, як риба у воді, і їй будуть в кайф всі неправильні моменти шоубізнесу, і їй це буде подобається і вона зможе з цим впоратися, я буду щаслива. Тому що я буду розуміти, що моя дитина самодостатня, їй затишно в цій обстановці, навіть якщо мені коли-то було незатишно в такий же. Це для мене найголовніше. Щоб вона приймала себе, бачила себе, відчувала себе. І розуміла, що їй подобається, а що ні, що її наповнює. Конкретно наповнює її життя енергією бадьорості. Гармонійний розвиток для мене важливо.

У Ніни, до речі, чудовий голос. У неї від природи приголомшлива постановка вокалу. Вона не боїться високих нот, як я колись. Мені доводилося дуже багато працювати вокально, тому що я зажималась на високих нотах з-за страху, переживання, через сумніви. Вона ж співає чудово. Але прагнення співати у неї немає. Принаймні так вона мені зараз заявляє.

Як зараз відбувається спілкування з колишнім чоловіком і батьком Ніни Дмитром Костюком? Допомагає він доньки, бере участь у її житті?

Це найбільш складне питання в моєму житті, який я не можу однозначно прокоментувати. Я можу сказати тільки те, я пройшла всі етапи, від образи, дурниці, болю до розуміння механіки, чому він так робив. Я намагалася пояснити доньці, чому він так вчинив... Спочатку я идеализировала, робила дурниці, навіть подарунки робила, нібито від батька. Це дурниці. Потім я зрозуміла, спілкуючись з багатьма фахівцями, просто з людьми, що дитина повинна жити в реаліях. Це така реальність, до жалю. Так вийшло. Я за те, щоб батьки залишалися батьками. Якщо вони не живуть разом, вони можуть не бути чоловіком і дружиною, вони можуть залишатися батьками. Той хто хоче, шукає можливості, а хто не хоче — відмазки.

Але я Ніні намагаюся показати ситуацію з приводу батька з різних сторін. Іноді я кажу так: “Мась, дивись, чому він так зробив? Він же був дитиною, його виховували. Хто, як...". Але в один момент я задалася питанням, навіщо я це все разжевываю. Але з іншого боку, ти ж мати, ти повинна розжувати. Дуже багато внутрішніх процесів, в яких я бачу багато плюсів. Але це іноді непросто. Так хочеться просто щоб був хороший батько. На якого можна покластися.

Евгения Власова
Євгенія Власова дала велике інтерв'ю Clutch.ua

Вільно серце Євгенії Власової?

Якщо однозначно, я в пошуку. Звичайно ж. Жіночий око відкритий. Серце немає. Нещодавно я дозволила собі таку річ. Я пішла в банк, у побутових справах, в абсолютно розслабленому стані. У сукні, окулярах і з гулькой на голові. І тут, дуже симпатичний молодий чоловік, побачивши мене, вирішив познайомитися зі мною і запросити на чашечку кави. Раніше я б ніколи не погодилася. Ми вийшли з банку, в кав'ярню поруч, поговорили про життя. Мені сподобалося, що я дозволила собі прибрати один з своїх "червоних прапорців". У мене завжди було їх дуже багато. Мені, до речі, творча пауза дозволила подивитися на речі під іншим кутом. Включити в своє життя якусь свободу і деякі вольності. Для мене це величезна вільність — випити кави з незнайомцем. А мені стало цікаво.

Але сказати, що я готова когось впустити у своє життя — це велике питання.

Матеріал підготувала Поломарь Олександра.

Дивись відео з новою піснею Євгенії Власової — Відчуття:

Більше цікавих матеріалів можна читати на clutch.ua.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Переглядаючи галерею, ми згадуємо позитивні і приємні для нас часи і моменти. Смартфон Huawei P Smart 2021 — якість фото нового рівня.
  2. Як зберегти красу і продовжити молодість: все про колаген. Необхідно знати кожній жінці.

  3. Історичний момент! Життя та біль першої жінки віце-президента США: з якого тіста ця Камала Харріс?

  4. Вперше в Україні: мама трійнят з Рівного виграла Європейський суд проти чоловіка-тирана.

  5. Дієтолог боксера Усика про популярні дієти, голодуванні, гормони та зв'язок цукру зі старінням. Необхідно знати всім!