Це зараз назву Будинок-2 стало швидше ім'ям прозивним, як Санта-Барбара, а в далекому 2004 місія проекту була піднесеною, шоу кидало виклик сміливим і яскравим особистостям, які повинні були довести, що любов існує навіть в спартанських умовах будівництва. 15 учасників прибули на проект, щоб знайти другу половинку, ну і звичайно ж блиснути на всю країну. Шоу вийшло багато популярні нині російські артисти і телеведучі, які починали учасниками.

Однією з перших учасниць скандальної телестройки стала Вікторія (Торі) Карасьова. Дивись, що сталося з нею після відходу зі скандальною телестройки.

Тори Карасева, Дом-2
Торі Карасьова в шоу Дом-2

До участі в шоу Дом-2 Вікторія Карасева навчалася в Гітісі на факультеті «актор музичного театру». Дівчина з дитинства захоплювалася хореографією і вокалом і мріяла стати голлівудською актрисою. На шоу вона пішла вже маючи досвід радіоведучою.

Потрапила на Будинок-2 Торі у вересні 2005 року. Їй було досить нелегко знайти собі пару, але з часом вона стала зустрічатися з Русланом Проскуровым (Расселом) і два роки їх відносини спостерігала через відеокамери весь світ. Молоді люди багато сварилися і часто бурхливо мирилися, але в результаті їх відносини не витримали такого напруження і пара розпалася.

тори карасева, дом-2
Торі Карасьова з Русланом Проскуровым (Расселом)

Після цього Торі стала зустрічатися з В'ячеславом Дворецковым. І за нього ж згодом вийшла заміж. Разом пара покинула проект і довгий час залишалася щаслива, поки нещасний випадок не поставив на кін життя Торі Карасьова.

Популярні новини зараз

Вагітна Лорак прикрила плід кохання з Єгором Глібом сорочкою

Мокра і гаряча: Настя Каменських оприлюднила відео з душу

Іван Охлобистін грубо прокоментував публічну зраду Христини Асмус Гаріку Харламову

Колишня дружина Потапа в напівпрозорому вбранні втерла ніс Каменських

Показати ще

В одному зі столичних ресторанів колишня учасниця" Дом-2 з'їла блюдо з мідіями, всередині якого виявився гострий шматок раковини молюска. Осколок проткнув стравохід телезірки і їй довелося довго лягти в лікарню.

Тори Карасева, дом-2
Торі Карасьова після нещасного випадку

На щастя, Торі Карасьова вижила, проте ціну заплатила за це досить велику — з лікарні дівчину виписали з вагою 30 кг, а також інвалідністю. В'ячеслав Дворецков подарував коханій квартиру після того, як вона вийшла з госпіталю і всіляко підтримував її.

Тори Карасева, дом-2
Торі Карасьова та В'ячеслав Дворецков

Після хвороби Торі встигла попрацювати дизайнером інтер'єрів, стати співзасновником весільного салону і розлучитися, а потім знову зійтися зі своїм чоловіком В'ячеславом Дворецковым. Також Карасьова пише музику і викладає записи з виконанням у своїх соціальних мережах.

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, 12 липня в Одесі відбулося відкриття міжнародного кінофестивалю 2019. Вже в десятий раз морська столиця зустрічає на своїх вулицях кіноробів і кіногурманів не тільки з України, але і багатьох інших країн світу. Ювілейний сезон стартував з традиційної червоної доріжки біля оперного театру. На захід з'їхалися головні киношники з усієї України, а також в цьому році організатори порадували гостей фестивалю появою в програмі зустрічей з голлівудськими актрисами Роуз Макгоуен, Іванною Сахно і легендарної француженкою Катрін Деньов. Дивись найкращі вбрання з червоної доріжки відкриття.

Незважаючи на те, що фестиваль проходить вже в десятий раз, не всі зірки виявилися досить добре підготовлені до самопрезентації на червоній доріжці. Стилісти чи «постаралися» над этитми образами, або ж гості фестивалю самі вибирали собі вбрання не завжди можна зрозуміти і як не дивно, в їх числі є навіть дизайнери. Дивись за посиланням найневдаліші вбрання знаменитостей з відкриття Одеського міжнародного кінофестивалю 2019.

Більше цікавих матеріалів можна читати на clutch.ua.