На першому місці виявився Джордж Клуні - саме його обличчя вчені назвали найбільш пропорційним, привабливим і близьким до ідеалу. Свої вимірювання вони проводили, відштовхуючись від формули золотого перерізу. 

«Наші виміри показали, що пропорції особи Клуні на 91,86 відсотка відповідають еталону», - уклали співробітники центру.

Джордж Клуні

«Золотим перетином» називається пропорційне ділення, при якому вся величина відноситься до більшої частини так само, як більша частина відноситься до меншої. Згідно з цим правилом, особа має рівно ділитися на три вертикальних ділянки через прямі лінії від зіниць до кутах губ.

Популярні новини зараз

Стала схожа на Сергія Звєрєва: Ані Лорак налякала кардинальними змінами у зовнішності

В ній тече турецька кров: Ані Лорак показала дочку від колишнього чоловіка

«Колола гормони в живіт»: після випадку з Заворотнюк Лєра Кудрявцева відверто розповіла про ЕКО

Породи собак, які заборонені в Україні: 40 порід визнані найнебезпечнішими

Показати ще

Самий пухнастий кіт у світі підкорив мережа незвичайною зовнішністю: фото

Друге місце в рейтингу найкрасивіших зірок займає колишній чоловік Ірини Шейк Бредлі Купер, а третє - Бред Пітт.

А ти згодна з цим?

Дивись відео по темі:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться» зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Детальніше — читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.