Українська телеведуча, яка одружена з російським співаком Владом Топаловим і проживає в РФ, Регіна Тодоренко часто публікує знімки, які викликають суперечки середовища її передплатників. В цей раз знаменитість на своїй сторінці в Instagram похвалилася власною лінією одягу і нарвалася на реакцію, якої не очікувала. 

«Яка страшна»: Регіна Тодоренко засмутила шанувальників новими фото

Регіна Тодоренко нарвалася на критику

В пості Регіна Тодоренко рекламує свою творчу майстерню. На фото вона позує в одному з нарядів: укорочених брюках, топі і сорочці тілесного кольору. 

Регіна Тодоренко нарвалася на критику

"Спасибі , що надсилаєте мені скріни нашої нової колекції! Я кожен раз , затамувавши подих, чекаю вашої думки про наш нових моделях! до Речі, цю лінійку з натуральних тканин ми створювали в тандемі з талановитою @nika_medisan (українська дизайнер Ніка Мэдисан, - прим. ред). Дякую тобі, моя хороша", - підписала фото Регіна Тодоренко.

До сліз: Регіна Тодоренко опублікувала весільні клятви

Підписникам телеведучої лінійка одягу не сподобалася і вони розкритикували її за дивний смак. "Смак у Регіни на любителя-вже неодноразово чули.Як з красивою стрункою перетворитися на безформну негарну?
Це купують фанати?", "Костюм неоковирний до неподобства, при всій моїй повазі до Регіні", "Перетворимо ваш s до XL",  "Що відбувається з модою? Виходить ніж охламонестей і подсреленей одяг тим крутіше?", "Яка ви красива", - йдеться в коментарях.

Дивись також відео про весілля Регіни Тодоренко і Влада Топалова в Італії:

Раніше популярна співачка Віра Брежнєва в інтерв'ю російському журналісту В'ячеславу Манучарову заявила, що ніколи не була українською співачкою, і пояснила, чому так вважає. «Я себе ніколи… Я українською співачкою не була, тому що я не брала участь ні в одній Пісні року. Так вийшло, що сама Україна мене не сприймала українською співачкою. Плюс ще вважається, щоб бути українською співачкою, у тебе має бути пісня українською мовою. У мене їх немає. Плюс, коли я прийшла у ВІА Гру, мій перший концерт був у Санкт-Петербурзі. Тобто я спочатку, 16 років тому, почала гастролювати по СНД і по всьому світу», – висловилася Брежнева.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.