Українська співачка Віра Брежнєва зараз живе і будує кар'єру в Росії. Крім творчої музично діяльності артистка також займається благодійністю, допомагаючи збирати гроші на лікування онкохворих діток і ВІЛ-позитивних людей. Сама Віра є меценатом і багато інвестує в благодійну діяльність. При всьому при цьому, Брежнєва встигає випускати нову музику та відео, а також записувати спільний з іншими артистами матеріал.

Віра Брежнєва

Вчора, 3 серпня, Віра Брежнєва опублікувала у своєму Instagram новий знімок. На ньому артистка зберегла саму себе на фронтальну камеру свого смартфона. 

Популярні новини зараз

Мокра і гаряча: Настя Каменських оприлюднила відео з душу

Екс-суддя «Танцюють всі!» Тетяна Денисова прокоментувала залежність від відносин

Знищить потенцію: названа страва, від якої повинен відмовитися кожен чоловік

Без макіяжу і в домашній футболці: Осадча після третьої вагітності полетіла на відпочинок

Показати ще

Віра Брежнєва показала себе на новому фото

"Субота.. робота.. але настрій мрійливе.. про що ви мрієте?", - написала під фото Брежнєва.

Деякий фанати відзначили, що співачка виглядає сумною: "Віра! Ви - сумна, чому-то". Деякі і зовсім написали щось зловісне: "Народ гадає, що ви в масонську ложу вступили. Тому у ваз зіниці вузькі, як у рептилії?".

Дивись відео з піснею Віри Брежнєвої - Я не свята:

Нагадаємо, 12 липня в Одесі відбулося відкриття міжнародного кінофестивалю 2019. Вже в десятий раз морська столиця зустрічає на своїх вулицях кіноробів і кіногурманів не тільки з України, але і багатьох інших країн світу. Ювілейний сезон стартував з традиційної червоної доріжки біля оперного театру. На захід з'їхалися головні киношники з усієї України, а також в цьому році організатори порадували гостей фестивалю появою в програмі зустрічей з голлівудськими актрисами Роуз Макгоуен, Іванною Сахно і легендарної француженкою Катрін Деньов. Дивись найкращі вбрання з червоної доріжки відкриття.

Незважаючи на те, що фестиваль проходить вже в десятий раз, не всі зірки виявилися досить добре підготовлені до самопрезентації на червоній доріжці. Стилісти чи «постаралися» над этитми образами, або ж гості фестивалю самі вибирали собі вбрання не завжди можна зрозуміти і як не дивно, в їх числі є навіть дизайнери. Дивись за посиланням найневдаліші вбрання знаменитостей з відкриття Одеського міжнародного кінофестивалю 2019.

Більше цікавих матеріалів можна читати на clutch.ua.