Так, співачка Наталя Могилевська розповіла про незвичайний збіг, регулярно відбуваються в її житті:

"Вчора був теплий вечір. Говорили про життя, про містику, про чудеса. Наприклад, коли я прокинулася, на годиннику 07:07 або 05:05".

Наталя Могилевська

Артистка також запропонувала читачам розповісти про дивацтва і чудеса в їх житті. Шанувальники захоплено почали ділитися своїми історіями, а деякі пояснили, що значить дивний збіг числі в житті Наталі: "десь прочитав, що це означає - ви на правильному шляху", "Коли трапляються такі повторення чисел, це називається числа ангелів. Так вони попереджають про новий виток життя або уроках, які потрібно вивчити", "Є версія, що це нам ангели-хранителі так маячать".

Великий і кошлатий: Могилевська засвітила нового "кавалера"

Популярні новини зараз

22-річна падчерка Потапа вразила відвертим образом без нижньої білизни і в туфлях на підборах - фото

Знайшли пухлину: Алла Пугачова розповіла, що з нею трапилося і чому останнім часом почала дивно виглядати

Тоді і зараз: як змінилися дівчатка, що зіграли Женю в серіалі "Свати"

Бенкет під час чуми: Петра Чернишова та Анастасію Заворотнюк побачили з келихом мартіні на елітному курорті (ФОТО)

Показати ще

А що ти думаєш з цього приводу?

Дивись відео по темі:

А зовсім недавно підпила Пугачова здивувала публіку зухвалим висловом в бік молодого чоловіка. Відзначаючи закриття фестивалю "Рандеву" в Юрмалі, Примадонна образила Галкіна, назвавши його "кінцем", після чого натякнула на ізраїльського коханця. А в кінці, несподівано для всіх, стала оголятися. І все це було знято на відео, побачити яке ти можеш тут.

Також читай про те, що сталося з тілом Майкла Джексона після смерті. Лікар, який оглядав труп поп-короля в перші години після смерті, помітив на його голові дивні рани. Після детального дослідження виявилося, що ці мітки свідчать про вживанні важких наркотичних засобів. Що змусило Джексона "сидіти" на таких сильних знеболюючих? Відповідь виявився неожиданнымм. Детальніше читай, перейшовши по виділеній посиланням.

Більше цікавих матеріалів і свіжих новин шоу-бізнесу шукай на сайті clutch.ua!