Популярний український співак Монатік, який зазвичай ховає сім'ю від сторонніх очей і не розголошує подробиці сімейних відносин в ЗМІ, спочатку зворушливо привітав дружину Ірину Демичеву з днем народження, а потім розчулив шанувальників танцями з сином. Відеозапис опублікувала на своїй сторінці в Instagram дружина співака.

Монатік з синами

Дружина MONATIK показала сина: "весь у батьків"

Зараз Дмитро Монатік з сім'єю перебуває на відпочинку в Туреччині, де насолоджується кожною хвилиною, проведеною з рідними. Турботливий батько вчить синів танцювати з раннього дитинства. Так, на опублікованому відео він енергійно запалює з трирічним сином під кубинські мотиви.

Ірина Демічева не стала багато писати під відео, залишивши тільки смайлики-сердечка. На таку картину мати може дивитися вічно.

Дружина Monatik Ірина Демічева показала свою фігуру в купальнику

Шанувальники артиста були зворушені милими кадрами і написали про це в коментарях: "Ааааааа!Як це красиво і мило одночасно!Це просто нереально!Діма який ти хороший і турботливий тато!", "Милота! Очей не відірвати!", "У прекрасної жінки ,прекрасні хлопці, та це твоя заслуга", "Як мило", "Боожеее, мило до невозможности".

Дивись відеокліп MONATIK:

Нагадаємо, раніше популярний український телеведучий Дмитро Комаров повідомив всьому світу, що він більше не холостяк і зізнався, що зіграв таємну весілля з Міс світу Кучеренко Олександрою. Пізніше в інтерв'ю Світського життя зіркова пара розкрила подробиці торжества і їх відносин в цілому. Виявилося, що Дмитро Комаров і Олександра Кучеренка почали зустрічатися ще до початку проекту Танці з зірками. Вінчання відбулося в православному храмі в Єрусалимі, куди вони запросили тільки 11 осіб. Зіркова пара з усіх сил намагалася приховувати свої стосунки і навіть на весілля вони летіли на різних місцях в літаку. Всі подробиці таємного урочистостей і медового місяця читай по посилання.

Напередодні популярна українська телеведуча Катя Осадча, яка  зараз з чоловіком Юрієм Горбуновим знаходиться на Одеському міжнародному кінофестивалі, встигає не тільки працювати, але і ніжитися на сонечку і плавати у Чорному морі. На її сторінці з'явилося фото в купальнику, що демонструє її підтягнуті форми і сталевий прес. Шанувальники Каті Осадчої захоплюються зіркою і не вірять, що можна так виглядати, народивши двох дітей. Спокусливе фото телеведучої дивись за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.