Скандальнй співак Ігор Богомазов, екс-учасник групи «Пропащі шахраї», вже довгий час шукає способи, щоб не платити аліменти 18-річній дочці Варварі. Артист заборгував колишній дружині 280 тисяч рублів. Він безслідно зникає, то намагається підробити документи. А нещодавно йому прийшла в голові і зовсім "геніальна" ідея, більше схожа на аферу.

«Лорак вже не та...»: нові фото 40-річної співачки викликали шквал критики

Ігор Богомазов, екс-соліст групи

Так, Богомазов почав налагоджувати стосунки з екс-дружиною Юлією. А після запропонував їй підписати документи про те, що вона не має до нього претензій.

Популярні новини зараз

Перший «Холостяк» України відзначив 40-річні: як змінився Максим Чмерковський (ФОТО)

Як виглядає новий Холостяк: стало відомо, хто буде головним героєм 10 сезону романтичного реаліті

Все могло бути по-іншому: Тетяна Навка видала давню таємницю чоловіка Анастасії Заворотнюк Петра Чернишова

Йосип Пригожин показав свою коханку: вона Валерії і в підметки не годиться

Показати ще

«Після виходу передачі з нашим інтерв'ю Ігоря немов підмінили, — розповідає «СтарХиту» жінка. — Він і його друга дружина, Вікторія, раптово почали дзвонити мені і доньці, цікавитися, як справи, пропонували дружбу. Але коли пристав виставив йому черговий рахунок, хороший настрій ментально випарувався. Схоже, Ігор сподівався, що я підпишу документи, мовляв, не маю претензій щодо заборгованості. Хитрий трюк, але нічого не вийшло!»

Колишня дружина Ігоря Богомазова Юлія і їх дочка Варвара

Коли провернути хитрий план не вдалося, екс-соліст "Пропащих шахраїв" подав до суду заяву з проханням переглянути розмір виплат.

«Ігор подав скаргу на нашого пристава, щоб перерахували суму. Сподівається, що вона магічним чином зміниться в меншу сторону. Коли була в арбітражному суді, він навіть в мою сторону не подивився і не привітався. Десятки разів донька намагалася набрати його номер, але ніхто не відповідав. Чесно, вже не дивуюся: звикла до такої поведінки. Спілкується, тільки коли шукає вигоду», - розповідає Юлія.

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, що війна за аліменти між Богомазовим та його екс-дружиною триває протягом декількох років. Вперше жінка подала в суд на 2006 рік. Кожен місяць співак повинен був перераховувати дочки 10 тисяч рублів. За п'ять років борг горе-батька досяг 600 тисяч рублів і на чоловіка завели кримінальну справу.

В кінці 2018 року Ігор Богомазов зажадав від сім'ї здати ДНК-тест, щоб переконатися, що дочка дійсно його. Прохання батька дівчина сприйняла спокійно. «Чесно кажучи, коли я робила цей тест, я була здивована, але вже після цього, знаючи цю ситуацію, я не могла зрозуміти, чому він так робить»,   розповіла Варя. У підсумку дівчина занесла його в чорний список.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.