Ось уже майже три місяці, як стало відомо про те, що Микита Добринін і переможниця шоу Холостяк Даша Квіткова все ще разом. Закохані проводять багато часу разом і не соромляться проявляти почуття не тільки на публіці, але і в соціальних мережах. Даша і Никта багато подорожують і радують фанів новими фото з поїздок, а шанувальники з нетерпінням чекають, коли екс-Холостяк зробить пропозицію коханій.

Також Микита і Даша багато подорожують і, за словами обраниці Добриніна, за останній місяць будинку бували буквально пару разів.

Микита Добринін і Даша Квіткова

А між подорожами по іншим країнам Микита встигає балувати свою кохану милими сюрпризами. Так, нещодавно Даша розповіла, що перенесла операцію - їй видаляли зуби мудрості. А вчора, 12 серпня, у своєму Instagram вона опублікувала фото, на якому зображений букет з квітами. Даша розповіла, що його їй подарував Микита, а після цього вона не стрималась і заплакала.

Даша Квіткова розплакалася через букета Микити Добриніна

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, 12 липня в Одесі відбулося відкриття міжнародного кінофестивалю 2019. Вже в десятий раз морська столиця зустрічає на своїх вулицях кіноробів і кіногурманів не тільки з України, але і багатьох інших країн світу. Ювілейний сезон стартував з традиційної червоної доріжки біля оперного театру. На захід з'їхалися головні киношники з усієї України, а також в цьому році організатори порадували гостей фестивалю появою в програмі зустрічей з голлівудськими актрисами Роуз Макгоуен, Іванною Сахно і легендарної француженкою Катрін Деньов. Дивись найкращі вбрання з червоної доріжки відкриття.

Незважаючи на те, що фестиваль проходить вже в десятий раз, не всі зірки виявилися досить добре підготовлені до самопрезентації на червоній доріжці. Стилісти чи «постаралися» над цими образами, або ж гості фестивалю самі вибирали собі вбрання не завжди можна зрозуміти і як не дивно, в числі невдалих образів є навіть дизайнери. Дивись за посиланням найневдаліші вбрання знаменитостей з відкриття Одеського міжнародного кінофестивалю 2019.

Більше цікавих матеріалів можна читати на clutch.ua.