29 серпня на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра дев'ятого сезону самого вагомого проекту країни «Зважені та щасливі». Його тренерами стали Марина Боржемская і Іраклі Макацарія. Темпераментний грузинський мачо і тендітна українська дівчина швидко знайшли спільну мову і в Мережі вже встигли запідозрити пару в романтичних стосунках. А поки чутки набирають обертів, Марина ексклюзивно для Clutch висловила свою думку про Іраклі і стосунках з ним. Повну версію інтерв'ю читай за адресою.

«Одружуся Вузликової»: екс-«Холостяк» Іраклі Макацарія знайшов наречену

Марина Боржемская, Иракли Макацария. Зважені та щасливі
FVV_1019
Марина Боржемская і Іраклі Макацарія

Так, про свого конкурента Боржемская висловлюється дуже приємно:

"Я ні в якому разі не втручаюся в процес тренувань Іраклі. Це буде некоректно з мого боку. Я дивлюся на те, як він виглядає. Для мене дуже важливо, які у нього фізичні дані. Адже якщо людина вміє себе створити таким, значить, зуміє це зробити з нашими учасниками".

Популярні новини зараз

Лера Кудрявцева довела Надію Бабкіну до сліз і видала її головну таємницю з минулого – все подробиці

Її не впізнати: як зараз виглядає старша дочка Євгенія Кошового Варвара

Як виглядає єдина онука Ольги Сумської: Антоніна Паперна вперше показала доньку - фото

Зірка «Величного століття» Мер'єм Узерлі вийшла на червону доріжку в платті, яке увійшло в історію (ФОТО)

Показати ще

Марина Боржемская, Иракли Макацария, Зважені та щасливі
Марина Боржемская і Іраклі Макацарія
Марина Боржемская і Іраклі Макацарія

А ще Марина Боржемская, як ніхто інший, вірить в успіх Іраклі на проекті "Зважені та щасливі".

"У Іраклі дуже хороші шанси на «Зважених та щасливих». Єдиний його мінус – він занадто добрий. Я не бачу кожну його тренування. Можливо, там він веде себе по-іншому, оскільки тут треба бути холоднокровним, вміти відключати почуття і емоції. Але в цілому він мені подобається, як конкурент. Я бачила його роботу на відкритих тренуваннях, які у нас проходять разом. У нього є потенціал, і є всі можливості привести свого учасника до фіналу. Але я буду намагатися не дозволити йому це зробити . Можу грайливо, як дівчинка, пококектничать з ним і сказати: «Я хочу стати переможцем в цьому сезоні!» (сміється)", - говорить тренер.

Дивись відео по темі:

читай Також про те, як змінилася учасники минулих сезонів "Зважені та щасливі". Більшість з них побудували успішну кар'єру, а деякі зустріли свою другу половинку. Хлопці продовжують займатися і підтримувати вагу. Вони знають, як складно даються останні тижні проекту, тому вирішили своїм прикладом надихнути новачків.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.