Пара Каті Осадчої та Юрія Горбунова - одна з найкрасивіших в українському шоу-бізнесі. Подружжя виховує 2-річного сина Івана, а також дитини веде від першого шлюбу - 16-річного Іллю. Проте не дивлячись на велику зайнятість з дітьми і на роботі, подружжю вдається підтримувати у відносинах романтику.

В кінці липня пара, як і багато хто інші зірки шоу-бізнесу вирушила на відпочинок у теплі краї. Катя і Юрій відвідали Туреччину, звідки продовжували ділитися знімками.

Катя Осадча та Юрій Горбунов

А вчора,14 серпня, у своєму Instagram Юрій Горбунов опублікував новий знімок. На ньому телеведучий запечален разом з дружиною і сином на руках. Особа двухгодовалого Івана ні Катя, ні Юрій так поки і не показували, а ця публікація не стала исплючением - хлопчик повернутий від камери в іншу сторону. 

Катя Осадча та Юрій Горбунов показали підрослого сина Івана.

"Чудова була відпустка!" - написав під фото Горбунов.

Шанувальники зоряного сімейства почали обговорювати нову публікацію: "Одна з найкращих пар на українському телебаченні", "Ви навіть один на одного схожі, хоча і різні", "Ви дуже гарна і щаслива сім‘я", "Юрка, які ви класні!!! Щастя вам!".

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, 12 липня в Одесі відбулося відкриття міжнародного кінофестивалю 2019. Вже в десятий раз морська столиця зустрічає на своїх вулицях кіноробів і кіногурманів не тільки з України, але і багатьох інших країн світу. Ювілейний сезон стартував з традиційної червоної доріжки біля оперного театру. На захід з'їхалися головні киношники з усієї України, а також в цьому році організатори порадували гостей фестивалю появою в програмі зустрічей з голлівудськими актрисами Роуз Макгоуен, Іванною Сахно і легендарної француженкою Катрін Деньов. Дивись найкращі вбрання з червоної доріжки відкриття.

Незважаючи на те, що фестиваль проходить вже в десятий раз, не всі зірки виявилися досить добре підготовлені до самопрезентації на червоній доріжці. Стилісти чи «постаралися» над цими образами, або ж гості фестивалю самі вибирали собі вбрання не завжди можна зрозуміти і як не дивно, в числі невдалих образів є навіть дизайнери. Дивись за посиланням найневдаліші вбрання знаменитостей з відкриття Одеського міжнародного кінофестивалю 2019.

Більше цікавих матеріалів можна читати на clutch.ua.