Фестиваль відкриє документальна стрічка, знята Роном Фрік «Самсара». У цьому фільмі режисерська рука майстра переносить глядача в різні точки земної кулі. Священні родючі землі і жаркі пустелі, прославлені святі місця і промислові центри, зони стихійного лиха, повеней, ураганів, землетрусів, або навпаки – благополучні спокійні континенти. Потрібно відзначити, що цей, безумовно, грандіозний проект, який знімався в 25 країнах протягом майже п'яти років, заслуговує уваги і захоплення.

На «Оскар» от Украины отправится фильм без единого диалога

У Києві відбудеться показ кіно під відкритим небом

 «Ми вирішили організувати дні кіно про подорожі, щоб навіть будучи в Києві ми всі могли поринути в атмосферу пригод, пережити разом з героями їх шлях і розвиток, які неодмінно дає кожна поїздка. Фільми підібрані не випадково для того, щоб розповідати людям, що типове «галопам по Європах» і «побачити 10 країн за 10 днів» — це не єдиний спосіб подорожей. Ми хочемо надихнути людей на швидкі подорожі і не важливо куди ця поїздка буде на Аляску, в найближчу Варшаву або зовсім по Україні. Подорожі — це легко і це розвиває. Реалізувати ідею нам допомогли хлопці з Кинопарка, які не тільки займалися підбором фільмів, технічною частиною, але й надали майданчик під відкритим небом, що надає особливої атмосфери заходу» - розповідають в DREAM Hostels. 

Фільми програми стосуються складних викликів під час подорожей, таких як подолання джунглів, неймовірних дистанцій пішки і підкорення вершин. Інша ж частина фільмів спрямована на зміни мислення під час подорожей. Фільми про занурення в культуру та традиції різних народів, про можливість залишитися в одному місці, щоб зрозуміти, як влаштоване життя в іншому мегаполісі або чужій країні, про спроби приміряти на собі звичаї і звички місцевих жителів.

Популярні новини зараз

Без макіяжу і фотошопу: Настя Каменських показала своє реальне обличчя

В ній тече турецька кров: Ані Лорак показала дочку від колишнього чоловіка

Пугачова зізналася в таємниці, яку зберігала десятиліттями: в ті часи таке вважали зрадою

ЗМІ: Мати Анастасії Заворотнюк ненавидить Петра Чернишова – у Мережі обговорюють черговий сімейний інцидент

Показати ще

Крім того, у рамках цього заходу відбудуться зустрічі з уже відомими і досвідченими мандрівниками, які розкажуть про свій досвід знайомств з містами і країнами, а також про своєму стилі подорожей.

Полюби себя: 5 причин для путешествий

Про захід:

Де: Київ, Генерала Шаповала 1

Коли: 29-31 серпня, початок о 20:00.

Організатори: DREAM Hostels, Кинопарк

на Захід Facebook

Вхід: вільний

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, що DREAM Hostеls - це найбільша мережа хостелів у Східній і Центральній Європі, заснована в Києві в 2011 році. Сьогодні Dream Hostеls є у Варшаві, Братиславі, Празі, Києві, Львові, Одесі, Полтаві, Запоріжжі та Рахові.

Крім того, DREAM Hostels є амбасадорами культури slow travel в Україні. Slow travel — це про подорожі без поспіху, страху пропустити всі «must see» місця та отриманні досвіду місцевого жителя.

Кинопарк – громадська організація, яка з 2015 року проводить щотижневі покази кіно під відкритим небом у Солом'янському ландшафтному парку. Кінопокази стабільно проводяться по три дні на тиждень з четверга по суботу о 21:00. 

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн