Клавдії всього двадцять два, а вона вже активно знімається в кіно. Свою першу роль актриса отримала, будучи ще школяркою. Але більшість пропозицій надійшло, коли вона вчилася в університеті.

Вже більше чотирьох років у мене дуже насичений робочий графік, – розповідає молода актриса. – Найважче було поєднувати його з навчанням, особливо в період випускних вистав. Але я вдячна своїм викладачам. У мене жодного разу не виникало з ними проблем. Вони розуміли, що я відсутній з поважних причин.

«Вирізали всю заражену тканина»: в якому стані син Віктора Павліка після хіміотерапії

Клавдія Дрозд-Буніна знімається в кіно зі школи

Популярні новини зараз

Володимиру Остапчуку наклали шви

Микита Добринін поділився теплим і "рельєфним" фото з відпочинку в Єгипті

72-річна Софія Ротару з'явилася на Пісні року-2019 у сукні з геометричним принтом

Гороскоп на 10 грудня: Терези натиснуть владою, Лев вирішить проблему, важлива порада Дівам

Клавдія – актриса в четвертому поколінні. Але був період, коли вона роздумувала над тим, щоб присвятити своє життя іншій професії.

Я хотіла працювати ветеринаром або в МВС, – згадує Дрозд-Буніна. – А де-то в 11-му класі задумалася над професією журналіста, і збиралася поступати в університет імені Тараса Шевченка. Але там було мало бюджетних місць, та й ті вже всі зайняті. Тому я прийняла рішення і підготувала програму в театральний вуз. Мої батьки говорили: «Подумай добре. Адже професія актора дуже важка, а не так, як вважає більшість. Іноді доводиться недосипати, недоїдати або мерзнути». Я подумала і все-таки зупинилася на акторстві.

Клавдія Дрозд-Буніна на зйомках серіалу Подорожники

Зовсім скоро на Новому каналі вийде серіал «Подорожники», в якому молода актриса зіграла одну з головних ролей. Її героїня Аня – офіціантка в ресторані, що належить її мамі. Дівчина не планує продовжувати сімейну справу, а мріє про велику сцену.

«Подорожники» – моя перша комедія. До цього грала тільки в мелодрамах і дуже багато плакала, – сміється Клавдія Дрозд-Буніна. – Моя героїня Аня – дівчина дуже характерна. Палець в рот не клади, як говориться. Вона буде робити тільки те, що хоче, і спілкуватися з тим, з ким хоче. Аня любить життя і з гумором ставиться до невдач.

Кадр зі зйомок серіалу Подорожники

Партнерами молодої актриси стали Олеся Жураковська, В'ячеслав Довженко, Ірма Вітовська, Наталя Сумська, Віктор Андрієнко, Дем'ян Шиян та Любомир Валивоц.

Дивись відео з актрисою Клавдією Дрозд-Буніної:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн