Сьогодні, 14 вересня, на офіційній сторінці Філіпа Кіркорова в Instagram з'явилася публікація, присвячена зірці серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасії Заворотнюк, яка зараз бореться за життя в реанімації однієї з московських клінік. У жінки набряк головного мозку, запалення легень і парез правої руки. Ускладнення розвинулися на тлі пухлини головного мозку четвертої стадії.

«Пересувається в інвалідному візку»: що стало з ведучим «Поле чудес» Якубовичем

"Настя, тримайся!" - написав Філіп Бедросов в підтримку актриси і показав їх спільне фото.

Філіп Кіркоров підтримав Анастасію Заворотнюк

Нагадаємо, що в 2019 році у Анастасії Заворотнюк діагностував рак головного мозку. Імовірно хвороба спровокувала ударна доза гормонів, яку актриса отримала під час процедури ЕКО, щоб народити дочку своєму чоловікові Петру Чернишову.

Популярні новини зараз

Раміна вперше розповіла правду про весілля з Козловським, проект на мільйон і нових відносинах з красенем-юристом: ексклюзив Клатч

Губи-восьминоги: Мережею шириться нова мода на форму губ (ФОТО)

Тест на характер: те, як ти стискаєш кулак, говорить про тебе дещо цікаве

Названа володарка самого красивого тіла в світі: фото красуні

Після Заворотнюк пройшла курс хіміо - та променевої терапії. Однак вони не зробили ніякого впливу на пухлину в голові і стан жінки погіршився.

З 12 на 13 вересня Заворотнюк у критичному стані доставили з Польщі в реанімацію в Москві. У неї почався набряк головного мозку. Увечері в п'ятницю, 13 вересня, зірка серіалу "Моя прекрасна няня" була введена в медикаментозну кому, так як у неї почалися ускладнення у вигляді запалення легенів. А в суботу, 14 вересня, у актриси паралізувало праву руку.

анастасія заворотнюк, рак, моя прекрасна нянька, фото
Анастасії Заворотнюк збираються зробити операцію
Анастасія Заворотнюк в реанімації

Зараз Анастасія Заворотнюк знаходиться на межі життя і смерті. Лікарі борються за її життя, але операція постійно відкладається, так як вони бояться, що актриса може не пережити хірургічне втручання.

Поряд з паралізованою Заворотнюк знаходяться самі близькі люди. Серед них чоловік Петро Чернишов, який пішов з льодового шоу "Руслан і Людмила", щоб бути поруч з коханою. Також у ліжку зірки чергують її мама і діти.

Дивись відео про хворобу Анастасії Заворотнюк:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.                     

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн