Національний банк України опублікував статистику зовнішньої торгівлі, у якій чітко видно, хто з країн — головний партнер нашої країни за обсягами торгівлі. 

На першому місці виявилася Китайська Народна Республіка. У першому кварталі 2019 року обсяги торгівлі з Китаєм зросли ще більше і досягли цифри у 2,55 мільярда доларів.

Пенсії в Україні: на скільки підвищать мінімальні виплати у 2020 році

Вийшло, що частка Китаю в загальній торгівлі України — 10,6%, якщо вважати перші три місяці 2019 року. Вперше Росія виявилася не на першому місці, а на другому. Її частка у зовнішній торгівлі — 9,7% (у минулому році Росія займала 11,5% і була головним українським партнером).

Китай став основним торговельним партнером України

Популярні новини зараз

Ольга Цибульська в напівпрозорому боді засвітила пишний бюст

Нащадки легендарної Роксолани: якими були найкрасивіші султани Османської імперії

Колишня дружина Потапа продемонструвала, чого він позбувся, коли пішов до Каменських

Бурак Озчивит з "Величного століття" стане батьком вдруге

Показати ще

Також у Національному банку України повідомили, що сальдо торгівлі від'ємне, причому і з Китаєм, і з Росією. Це означає, що Україна більше купує товарів у країни-партнера, ніж продає їй. 

У Польщі самогубець впав на студента з України: хлопець у важкому стані

За першу частину року з Китаю в Україну надійшло товарів на суму 1,93 мільярда доларів, а з України в Китай — 621 мільйон доларів. 

Крім Китаю та Росії, основні партнери України — Німеччина, Польща, Білорусь, Туреччина і США.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що 24-річний хлопець одружився на своїй двоюрідній бабусі, щоб "відкосити" від армії. У жінки перша група інвалідності, тому чоловік, який молодший від літньої жінки на 57 років, став її опікуном. У військкоматі до хлопця претензій немає, адже за законом він має повне право на відстрочку. Юристи стверджують, що співробітники можуть взяти свідчення у сусідів і піти до суду, щоб довести, що шлюб і опікунство фіктивні. Читай детальніше про цю ситуацію по посиланню.

Крім цього, читай про те, що у Києві батько вбив 16-річну дочку. Вранці 21 вересня на вулиці Попова, 6 (Оболонь, Київ) літня женшина виявила труп 16-річної внучки в її ж квартирі. Вона побачила, що двері будинку родичів відкрита, і зайшла перевірити. Раптово побачила велику калюжу крові. Тисни посилання, щоб дізнатися більше.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн