Глава українського Офісу президента Володимира Зеленського Андрій Богдан - дуже контроверсійна персона з числа осіб нової влади. Соратник президента вже не раз був помічений на заходах, які не сприяють створенню позитивного іміджу для політика. Так, на День конституції Андрій Богдан побував на концерті скандально відомої співачки Світлани Лободи, а на День незалежності України вирушив на весілля "наглядача" за Міністерством юстиції Андрія Довбенко. 

Андрій Богдан і Володимир Зеленський

А вчора, 26 вересня, програма "Схеми" (Радіо Свобода), журналісти якої розслідують топ-корупцію в Україні, випустила матеріал про соратника Зеленського. В ході розслідування журналісти з'ясували, що Андрій Богдан, будучи уповноваженим з питань антикорупційної політики при уряді Азарова, літав з тодішнім прем'єром в Росію у 2013 році. І все б нічого, та тільки після зустрічі Азарова і Медведєва в Кремлі, в Україні з подачі Миколи Яновича був припинений процес Євроінтеграції. І після цього почалася Революція Гідності.

Андрій Богдан отримав нагороду від Азарова під час Революції Гідності

Також журналісти встановили, що вже в розпал революційних подій в центрі Києва та інших міст України, Андрій Богдан отримав нагороду за "проведення превентивних антикорупційних заходів". Це було в середині грудня 2013 року, коли на Майдані стояли протестувальники і вже були жертви.

Популярні новини зараз

Ольга Цибульська в напівпрозорому боді засвітила пишний бюст

Заручена Тіна Кароль похвалилася сином-помічником, який посадив своє перше дерево

Колись найкрасивіша жінка світу змінилася до невпізнання: Оксану Федорову перестали впізнавати навіть знайомі (ФОТО)

Лера Кудрявцева розсекретила таємного сина Дмитра Шепелєва – про це не знала навіть Жанна Фріске

Показати ще

Андрій Богдан біля Кабінету Міністрів україни

Крім цього, як раніше було відомо, Андрій Богдан є адвокатом одіозного олігарха Ігоря Коломойського. Також журналісти дізналися, що Андрій Богдан в часи Ющенка був удостоєний звання "Заслужений юрист України". Як повідомляється в документах, саме завдяки нынещнему соратнику Зеленського під управління державою було повернуто серйозне підприємство. Втім, Ігор Коломойський повідомив, що завод, про який йде мова, був приватизований в 2003 році і більше не отримував статусу державного. 

Дивися новий випуск програми "Схеми" про главу Офісу Президента Андрія Богдана:

Більше цікавих матеріалів можна читати на clutch.ua.

Підписуйся на наш YouTube-канал Клатч Онлайн