На YouTube-каналі Мир 519 було опубліковано нове відео, в зйомках якого прийняв участь Олег Винник. Спочатку він виконав уривок з пісні Вовчиця, а потім сказав кілька слів про бажання повернути світ.

«Я не хочу, щоб батьки оплакували своїх дітей. Я не хочу, щоб молоді дружини ставали вдовами. І я не хочу, щоб страждали діти. Давайте не забувати, що ми прийшли в цей світ, щоб навчитися любити, а не відбирати один у одного. Всім мир!» – сказав Вінник в ролику.

Олег Винник взяв участь у російському проекті, присвяченому світу

Зазначимо, що #ВСЕММИР – російський проект, який спрямований на «об'єднання людей і заклик до мирного співіснування». Саме через зв'язки з країною-агресором користувачі соціальних мереж неоднозначно сприйняли участь Олега Винника в цій акції.

Віра Брежнєва після розлучення з Меладзе зняла обручку

«Олег! Я підтримую вас за вашу сміливість стати за Світ, незважаючи на політичні погляди інших артистів! Ви піднялися вище забобонів і вузьколобих коментарів. Своєю участю показали, що готові на все, лише б досягти миру в країні і загибелі її народу. Респект вам і повагу як художник і як людині!», «Міжнародний проект @ стартував 21 вересня 2019 року в Росії...», яка спалила дітей у Беслані, збила МН-17 і п'ятий рік веде підлу неоголошену війну проти України. Щодня вбиваючи українських солдатів. Вінник, баране сизокрилий, ти хоч зрозумів, куди тебе втягнули?», «Дуже цікаво. Вінник, за скільки ти продався? Знятися в кліпі з упирями? Світ буде, коли паРаша прибере свої війська з України. Справа пару місяців» – сперечаються в Мережі.

Гарік Харламов відпочиває без Асмус після розлучення

Олег Винник взяв участь у російському проекті, присвяченому світу: реакція

Нагадаємо, раніше Влад Яма відростив волосся, як у Олега Винника.  

Дивись відео з Олегом Вінником:

Також читай про те, що раніше шанувальники Голосу країни з цікавістю спостерігали за тим, як розвиваються відносини Тіни Кароль і Дана Балана, і чекали продовження по закінченню проекту. Поки невідомо, чи пов'язані зірки любовними зв'язками, але Кароль, як і раніше, спокушає артиста пікантними фотографіями. Нові гарячі кадри Тіни Кароль, які були оприлюднені в Мережі, дивись за посиланням.

Раніше Clutch також писав про те, що весілля Потапа і Насті Каменських стала однією з головних подій шоу-бізнесу в 2019 році. А наступний логічний крок після одруження – діти. Так, Настя Каменських вперше заговорила про вагітність і натякнула на положення. Всі подробиці читай по посиланню.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.    

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн