Сьогодні, 26 вересня, стало відомо, що депутат-мажоритарник від партії «Слуга народу» Микола Тищенко взяв на посаду помічниці 22-річну модель Мар'яну Михолап. Дівчина працює у нардепа за строковим договором на постійній волі. Про це пише Радіо. Свобода з посиланням на сайт Верховної Ради України.

Мар'яна Михолап - помічниця нардепа Миколи Тищенка

Повідомляється, що дівчина в 2018 році закінчила Київський національний економічний університет за спеціальністю «економічна кібернетика». При цьому пізніше зізнавалася, що «слабо бачить себе в цьому».

Під час навчання в університеті Михолап шукала роботу репетитором з математики та української мови, а також пропонувала свої послуги в модельній сфері. Однак наприкінці серпня цього року її модельна анкета пропала з усіх відповідних сайтів.

«Вже на четвертому місяці»: дружина султана Сулеймана з «Чудового століття» вагітна

Популярні новини зараз

Він помер: актриса серіалу "Свати" повідомила про непоправну втрату

Улюблениця султана: як насправді виглядала найкрасивіша жінка гарему Сулеймана I

Мати Ольги Бузової вивела Даву на чисту воду: він виявився не тим, за кого себе видає

Син Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва виявився серйозно хворий з-за онкології матері

Показати ще

Мар'яна Михолап в минулому модель

Також відзначимо, що в 2017 році Мар'яна Михолап брала участь у конкурсі "Міс Україна". Вона активно знімалася у фотосесіях для відомих брендів.

Нагадаємо, що раніше Мережа потішило фото з першого дня Миколи Тищенка у Верховній Раді. Фотографії бізнесмена в його перший робочий день швидко розлетілися по Мережі і стали приводом для жартів.

"Ну, ну. Будете так працювати як і даєте інтерв'ю і як ваші колеги СМС - ки пишуть😆По всій країні день пам'яті,а особисто у вас свято зелених( так ви висловилися в інтерв'ю", "Микола менше сториз під час засідань,а більше діла", "Ну все добре, але цей палець вже набрид", "Буде кому у ВРУ пиріжки пекти", "Це смішно", - пишуть в коментарях.

Дивись відео по темі:

Також читай, як домігся успіх новий міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет - син колишнього голови управління "Приватбанку" Олександра Дубілета. 34-річний бізнесмен є співзасновником першого в Україні віртуального банку Monobank, а також кількох успішних IT-проектів. З появою біометричних паспортів займався розвитком iGov — порталу державних послуг, необхідного для боротьби з корупцією. Детальніше про те, де вчився і працював новообраний міністр, читай далі в матеріалі.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн