Так, на п'ятому тижні учасники зустрілися на горі висотою в 20 метрів і за конкурс могли отримати величезний бонус – мінус 6 кг на зважуванні.

цього разу табір схуднення повинна була покинути дівчина. Під жовтою лінією виявилися учасниця «Дом-2» Риму, яка не скинула жодного кілограма, і Лала з помаранчевої команди, яка скинула менше 1 кг, але при вазі 163 кг це не можна назвати задовільним результатом.

Марина Боржемская: про комплекси, відносинах з Іраклі і проблему, яка заважає побудувати особисте життя

Риму і Женя

Популярні новини зараз

Як поліпшити якість сну - відповідь кардіолога

Лікарі назвали найнебезпечніший вид алкогольних напоїв

Як за допомогою звичайного стільця можна визначити наявність раку легенів: проста перевірка

Мережу розсмішило відео з Ангелою Меркель, що гралася своєю туфлею на нормандському саміті

На голосуванні Риму вирішила сама поступитися місцем Лале та добровільно покинути табір схуднення. Всі учасники впевнені, що Рима так зробила не через душевної доброти, а щоб її не вигнали, оскільки більшість учасників були готові голосувати проти неї.

Продовжує худнути Риму будинку або вирішила залишитися зі своєю вагою? Читай наступного матеріалах на Clutch.

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, як вилетів учасник "Зважені та щасливі" змінився до невпізнання. Фото до і після дивись за посиланням у матеріалі.

Ще читай про те, як змінилася учасники минулих сезонів "Зважені та щасливі". Більшість з них побудували успішну кар'єру, а деякі зустріли свою другу половинку. Хлопці продовжують займатися і підтримувати вагу. Вони знають, як складно даються останні тижні проекту, тому вирішили своїм прикладом надихнути новачків.

Дивись інтерв'ю з ведучою "Зважені та щасливі" Анітою Луценко:

Також дивись, як виглядає вилетіла учасниця Катерина Лук'яшко. Початковий вага Каті 127 кг, за три місяці вона схудла на 24 кг. У Катерини був молодий чоловік, якому подобалася її повнота і коли вона набирала вагу. Але в студії він все ж вирішив, що йому важлива не полненька Катя, а просто Катя в будь-якому вазі. Марина Боржемская вважає, що Катя недопрацьовує і могла схуднути набагато краще.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн