Днями в Мережі з'явився відеоролик російського проекту #ВСЕММИР, який спрямований на «об'єднання людей і заклик до мирного співіснування». Серед представників шоу-бізнесу Росії виявився і Олег Винник, який сказав кілька слів щодо війни.

Олег Винник потрапив в базу Миротворця: чому

«Я не хочу, щоб батьки оплакували своїх дітей. Я не хочу, щоб молоді дружини ставали вдовами. І я не хочу, щоб страждали діти. Давайте не забувати, що ми прийшли в цей світ, щоб навчитися любити, а не відбирати один у одного. Всім мир!» – сказав Вінник в ролику.

«Мы нарушаем»: Ані Лорак оголила душу і зробила несподіване зізнання

З-за цього сайт Миротворець вніс Олега Винника у свою базу і попросив правоохоронні органи звернути увагу на інцидент.

«Учасник російської пропагандистської антиукраїнської акції #ВсемМир, спрямованої на перекладання відповідальності розв'язаній Росією (країна-агресор) війни на Україну, – написано на сайті і додано посилання на публікацію новини про участь Винника в акції. – Центр Миротворець просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених дій проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень».

«Пішов від дружини»: Бурак Озчівіт з «Величного століття» знайшов нову партнерку

Олег Винник потрапив в базу Миротворця: чому

Нагадаємо, раніше Влад Яма відростив волосся, як у Олега Винника.  

Дивись відео з Олегом Вінником:

    

Також читай про те, що раніше шанувальники Голосу країни з цікавістю спостерігали за тим, як розвиваються відносини Тіни Кароль і Дана Балана, і чекали продовження по закінченню проекту. Поки невідомо, чи пов'язані зірки любовними зв'язками, але Кароль, як і раніше, спокушає артиста пікантними фотографіями. Нові гарячі кадри Тіни Кароль, які були оприлюднені в Мережі, дивись за посиланням.

Раніше Clutch також писав про те, що весілля Потапа і Насті Каменських стала однією з головних подій шоу-бізнесу в 2019 році. А наступний логічний крок після одруження – діти. Так, Настя Каменських вперше заговорила про вагітність і натякнула на положення. Всі подробиці читай по посиланню.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.    

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн