Коли учасниць «Топ-моделі по-українськи» на Новому каналі селили в общагу, то очікувалося, що загальний побут їх згуртує. Але немає. Все вийшло навпаки. Дівчата розбилися на групки, і сильні почали тиснути тих, хто молодший і слабкіше. Так, під час ранкового прибирання 25-річна Тьотя Мотя (в миру – Катя Куліченко із Запоріжжя) просто взяла і винесла в коридор матрац 16-річної Лізи Безкровною.

Тьотя Мотя винесла матрац Лізи Безкровної

Популярні новини зараз

Дівчинка виросла: Маша з "Татусевих дочок" похвалилася розкішною фігурою в прозорій блузці

В Україну повертається аномальне тепло: відома дата істотного потепління

Спочатку я не помітив різниці в 27 років: Максим Галкін раскыл інтимні подробиці життя з Аллою Пугачовою - про таке краще було мовчати

Христина Асмус випадково засвітила побої на обличчі після того, як зустрілася з Давидом Манукяном - Гарік Харламов виявився поганим чоловіком (ФОТО)

Показати ще

Ліза постійно розводить бруд, їсть ночами в ліжку, і тому ми вирішили виселити її в коридор, – заявила Мотя. – Вона сама провокує таке до себе ставлення. Могла б протестувати, відповідати нам. А так скажеш їй: «Ліза, закрий рот». І Ліза його закриває. Вважаю, що вона сама у всьому винна.

Учасниці «Топ-моделі по-українськи» влаштували спіритичний сеанс

Матрац Лізи винесли в коридор

Лізу труять, тому що вважають її тупий сільською дівчиною, яка тільки і може, що доїти корів. Але на випробуваннях учасниця раз за разом доводить, що в змозі конкурувати з іншими. Потрапивши в номінацію минулого тижня, вона змогла відвоювати місце на проекті у Наташі Савченко.

Їх багато, а я одна, – каже Ліза. – І я розумію, що якщо буду відповідати і захищатися, то почнеться бійка. Помщуся всім інакше – просто залишуся на проекті довше, ніж вони.

Ліза Безкровна

Але не тільки Ліза потрапила в список ізгоїв. Ще серед опозиціонерів числяться казашка Аміна Досимбаева і лиса Гоша Верхівцева. Ці дві дівчата подружилися і тримаються осібно.

Спочатку я виступала проти Гоші, мені не сподобалося, що на самому першому вигоні вона полізла з кулаками на маленьку Катю Чечелу, – каже Аміна. – Але потім був момент, коли я провалила випробування, і чекала підтримки від дівчаток, з якими начебто дружила минулого тижня. Але не дочекалася. Вони так часто кидаються словом «лицемерка», хоча ця ситуація яскраво показує, хто тут реально лицемірить. Так ми стали більше спілкуватися з Гошею. Вона пообіцяла мене підтримувати, щоб не трапилося. Так що Так, тепер ми опозиція.

Соня Плакидюк з «Топ-модель по-українськи» довго це приховувала: Костромічева розкрила секрет

Серед учасниць Топ-модель по-українськи почалася справжня травля

Хто покине проект «Топ-модель по-українськи» на цьому тижні, читай на Clutch відразу після випуску.

Дивись відео з ведучою "Топ-модель по-українськи":

Довгі волосся - це ознака жіночності та сексуальності. Але як їх зробити доглянутими і красивими, щоб чоловіки з захопленням дивилися вам услід? Читайте секрети відомих блогерів по догляду за волоссям.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн