Артисти, які знають і люблять Анастасію Заворотнюк, розмістили у себе на сторінках в Instagram один і той же текст:

"Я - людина далека від усього, що відбувається в ЗМІ та інтернеті... Але, в цей раз, інформація досягла і мого поля зору. В даний час Анастасія Заворотнюк, її життя і здоров'я, стали об'єктом для пліток, відвертої неправди, перекручувань фактів та спекуляції на імені артистки... Зупиніться, люди... Просто помоліться за здоров'я Насті!"

Першим був Стас Михайлов, а потім до нього приєдналися й інші знаменитості.

Стас Михайлов

Пост Стаса Михайлова в підтримку Заворотнюк

Микола Басков

Пост Миколи Баскова на підтримку Заворотнюк

Популярні новини зараз

Знайдений мертвим 14-річний актор з великої Британії (ФОТО)

Лікарі назвали найнебезпечніший вид алкогольних напоїв

Як за допомогою звичайного стільця можна визначити наявність раку легенів: проста перевірка

Мережу розсмішило відео з Ангелою Меркель, що гралася своєю туфлею на нормандському саміті

Померла молодою: пішла з життя зірка серіалу «Повернення Мухтара» Марина Кукліна

Наташа Корольова

Пост Наташі Корольової на підтримку Заворотнюк

Ігор Гуляєв

Пост Ігоря Гуляєва в підтримку Заворотнюк

Олена Північ

Пост Олени Північ в підтримку Заворотнюк

Нагадаємо, що за неперевіреними даними в 2019 році у Анастасії Заворотнюк діагностували глиобластому - неоперабельну пухлину головного мозку. Імовірно, хвороба спровокувала ударна доза гормонів, яку актриса отримала під час процедури ЕКО, щоб народити дочку своєму чоловікові Петру Чернишову. Також існує версія, що онкологію могла викликати процедура омолодження стовбуровими клітинами. До речі, таку собі проводила і співачка Жанна Фріске.

Після Заворотнюк пройшла курс хіміо - та променевої терапії. Вони не справили жодного впливу на пухлину в голові і стан жінки погіршився. З 12 на 13 вересня актрису в критичному стані доставили з Польщі в реанімацію в Москві. У неї нібито почався набряк головного мозку. Зірка була введена в медикаментозну кому, так як у неї почалися ускладнення у вигляді запалення легенів.

На щастя, Заворотнюк  днями актрису "Моєї прекрасної няні" виписали з клініки і перевели в реабілітаційний центр. Скільки ще залишилося жити актрисі, припустив відомий лікар. Він дав невтішний прогноз, враховуючи діагноз знаменитості.

Дивись відео по темі:

Також читай про те, що зараз бореться з онкологією всіма улюблений актор Борис Клюєв, який зіграв Колю Вороніна в комедійному серіалі "Вороніни". Рік тому йому поставили діагноз - рак легенів. З тих пір ситуація лише ускладнилася. Однак артист не зневіряється і продовжує наполегливо працювати. Він грає у театрі та знімається у кіно.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн