За результатами цієї спортивно-екологічної ініціативи протягом жовтня-листопада цього року Санофі висадить 500 молодих дерев біля українських лікарень. У минулому році в рамках цього проекту було висаджено 400 дерев у 10 містах України. 

«Санофі всебічно підтримує ідеї і пропозиції своїх співробітників з реалізації соціальних та екологічних ініціатив. Адже наша мета полягає в тому, щоб не обмежуватися лише наданням якісних медичних рішень для пацієнтів, але і покращувати умови, де вони отримують лікування, зменшити наш екологічний слід і своїми діями зміцнювати екокультури», – зазначив директор компанії Гієм Греньє. «Я дуже радий, що в цьому році до ініціативи приєдналося ще більше колег, які подолають більше кілометрів, а значить – посадять більше дерев». – додав він.

Учасники марафону

Зазначимо, що зелені насадження очищають повітря від вуглекислого газу і, враховуючи темпи забруднення ним повітря, кількість парків і лісів потрібно постійно збільшувати. Однак, згідно з інформацією Світового банку, частка нелегальної вирубки лісів складає 30%, і кожен рік у всьому світі нелегально зрізається дерев на суму 23 млрд доларів. Для України ця проблема є надзвичайно гострою, адже за останні 25 років кількість вирубаного лісу в Україні зросла на 75%.

Воздух в Киеве чрезмерно загрязнен: что рекомендуют делать врачи

Популярні новини зараз

Тарзану на радість: Наташа Корольова ледь не розгубила свій важкий бюст з крихітного топа - фото

ЗМІ: Мати Анастасії Заворотнюк ненавидить Петра Чернишова – у Мережі обговорюють черговий сімейний інцидент

Дружина Потапа приховала вагітний живіт за об'ємною одягом: фотофакт

Зірка "95 Кварталу" Олександр Пікалов розповів про залежність

Показати ще

Стереотипно українські міста вважають зеленими, але це далеко не так. В містах зелені насадження складають близько 38% міських територій, але доступними для жителів є лише 13,4% зелених територій. Тобто на одного жителя в середньому припадає близько 16 м² зелених насаджень. За міжнародними нормами, цей показник має бути не менше 20 м². 

Озеленення - важлива частина інфраструктури міста

Крім ініціативи по висадці дерев, Санофі ввела «зелений» офіс з метою відповідального споживання ресурсів, а для зменшення вуглецевого сліду, компанія реалізує програму екологічного водіння серед співробітників і вже досягла значного скорочення споживання палива, а відповідно – і токсичних викидів СО2.

Учасники екологічного забігу

А що ти думаєш з цього приводу?

Дивись, навіщо дерева потрібні в місті:

Довгі волосся - це ознака жіночності та сексуальності. Але як їх зробити доглянутими і красивими, щоб чоловіки з захопленням дивилися вам услід? Читайте секрети відомих блогерів по догляду за волоссям.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн