Турецько-німецька актриса Мер'єм Узерлі придбала велику популярність після виходу історичного телесеріалу "Чудовий вік". У ньому артистка з'явилася в ролі дружини видатного правителя Османської імперії Султана Сулеймана Хюррем-султан. За життя при палаці Роксолана показала себе, як дуже підступна і розважлива жінка. З простої наложниці вона стала головною дружиною покровителя південного народу і зумів "збудувати" гаррем непокірних і хитрих жінок. 

Мер'єм Узерлі на роль Хюррем була обрана чи не в останній момент. На хвилі успіху серіалу актриса почала зустрічатися з турецьким бізнесменом Джаном Атешем і той навіть зробив їй пропозицію. Однак у серпні 2013 року вони розлучилися, а через пару тижнів Мер'єм розповіла, що перебуває на четвертому місяці вагітності. В лютому 2014 року вона народила дочку Лару. Дівчинка носить прізвище матері.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська у робочому відрядженні вразила своїм модним повсякденним образом (фото)

Медики розповіли, які продукти ніколи не можна їсти з чаєм

Весняна троянда: як насправді виглядала найкрасивіша фаворитка султана Сулеймана I

Названа володарка самого красивого тіла в світі: фото красуні

Мер'єм Узерлі з донькою Ларою

А вчора, 15 жовтня, Мер'єм Узерлі опублікувала у своєму Instagram нове відео. Це зациклений "бумеранг" - популярний відеоформат в сторіс в соціальних мережах. На ньому Мер'єм зображена разом зі своєю підросла малятком, якій в цьому  році виповнилося вже п'ять років. Дівчинка, очевидно, пішла в маму, так як вона світловолоса і зеленоока, в той час, як її батько має смагляву шкіру, темне волосся та очі.

Мер'єм Узерлі показала вищу дочка Лару

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, раніше ми розповіли про те, як в реальності виглядали головні герої серіалу "величне століття". Ми зібрали фотопідбірку реальних портретів історичних осіб, про яких оповідає серіал, і порівняли їх з акторами, що зіграли їх в турецькій екранізації тих подій. Багато особи вражають помітним схожістю, що в черговий раз доводить серйозний підхід творців до підбору акторів.

Довгі волосся – це ознака жіночності та сексуальності. Але як їх зробити доглянутими і красивими, щоб чоловіки з захопленням дивилися вам услід? Читайте секрети відомих блогерів по догляду за волоссям.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн