Сьогодні, 17 жовтня, українська співачка Ані Лорак, яка живе і працює в Росії, опублікувала Instagram відео зі свого концерту. На ньому показано, як 41-річна зірка підходить до чоловіків, а ті у відповідь мовчки розвертаються і йдуть від неї. Так відбувається до тих пір, поки в поле зору артистки не залишається лише одна людина. Але і він мовчки відвертається і залишає Ані, коли та простягає до нього руку. Вся дія відбувається під знаменитий хіт "Дзеркала".

Кадр з відео Ані Лорак

Кадр з відео Ані Лорак

На відбитих кадрах Ані Лорак виконує уривок:

"Порожні дзеркала, шукаю в них відображення. Знаю, що любов давно пішла, і в світі зі скла шукаю любові рятунку. Чуєш?"

Популярні новини зараз

Вчені назвали простий продукт, який допомагає боротися з холестерином

Вчені показали, як виглядали предки слов'ян скіфи: портрети чоловіки, жінки і царя

Лікарі назвали найнебезпечніший вид алкогольних напоїв

Мережу розсмішило відео з Ангелою Меркель, що гралася своєю туфлею на нормандському саміті

В кінці вона зворушливо схлипує і створюється враження, що співачка плаче.

Потап кинув Каменських заради колишньої дружини Горової та дітей: «Мої кохані»

Кадр з відео Ані Лорак

Відзначимо, що текст до цієї композиції співачка написала у період співпраці з Ігорем Крутим. На той момент Лорак ще жила у фактичному шлюбі зі своїм продюсером Юрієм Фальосою, але стосунки вже почали псуватися.

Через співати років Лорак і Фалеса остаточно розлучилися. Причиною стала нова любов Кароліни (справжнє ім'я Ані Лорак - прим. ред.). Вона зустріла Мурата і втратила голову.

"Свобода Кароліну сп'янила і, як вино, вдарила в голову. Вона могла закритися у ванній і читати есемески або розмовляти по телефону. А потім у неї реально зірвало дах. Я не міг навіть припустити, що вона здатна скасувати концерт заради зустрічі з улюбленим полетіти до нього, не сказавши нікому ні слова. В той момент їй було все одно, що станеться і з кар'єрою, і з нею самою", - згадував той період продюсер в інтерв'ю для WomanMan.

Ані Лорак Юрій Фальоса

На жаль, шлюб з Муратом Налчаджіоглу теж закінчився невдало. У січні 2019 року пара офіційно розлучилася. Зараз Ані Лорак зустрічається з музичним продюсером Єгором Глібом, який набагато молодший за неї. Але свій роман артистка намагається на афішувати, щоб не зіпсувати стосунки з коханим.

Дивись відеокліп на пісню "Дзеркала:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн